SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Nürnberg Uçak Bileti 22 Temmuz - 3 Ağustos

Klassik Open Air

Klassik Open Air En büyük klasik müzik festivallerinden biri olan Klassik Open Air’da şehrin iki büyük orkestrasını dinleme şansını yakalayacaksınız.

Nasıl ki yemeğin tadını baharatlar veriyorsa bir müzik festivalinin tadını da açık hava verir. Eğer söz konusu Avrupa’daki en büyük açık hava klasik müzik festivaliyse alacağınız tadın çok daha güzel olacağını söylememiz gerekiyor. İlki 2000 yılında yapılan Klassik Open Air, her yıl Luitpoldhain Parkı’nda yaklaşık 150 bin müzik tutkununu ağırlıyor. Şehrin en iyi iki orkestrası olan Nürnberg Senfoni Orkestrası ve Nürnberg Devlet Filarmonisi’nin aynı sahneye çıktığı Klassik Open Air’ın tüm konserlerine girişin ücretsiz olduğu bilgisini de şuraya bırakalım.

Şehrin sabırsızlıkla beklediği Klassik Open Air hakkındaki tüm detaylar www.klassikopenair.nuernberg.de adresinde.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.