Nürnberg Uçak Bileti 23 Temmuz - 5 Ağustos

Klassik Open Air

En büyük klasik müzik festivallerinden biri olan Klassik Open Air’da şehrin iki büyük orkestrasını dinleme şansını yakalayacaksınız.

Nasıl ki yemeğin tadını baharatlar veriyorsa bir müzik festivalinin tadını da açık hava verir. Eğer söz konusu Avrupa’daki en büyük açık hava klasik müzik festivaliyse alacağınız tadın çok daha güzel olacağını söylememiz gerekiyor. İlki 2000 yılında yapılan Klassik Open Air, her yıl Luitpoldhain Parkı’nda yaklaşık 150 bin müzik tutkununu ağırlıyor. Şehrin en iyi iki orkestrası olan Nürnberg Senfoni Orkestrası ve Nürnberg Devlet Filarmonisi’nin aynı sahneye çıktığı Klassik Open Air’ın tüm konserlerine girişin ücretsiz olduğu bilgisini de şuraya bırakalım.

Şehrin sabırsızlıkla beklediği Klassik Open Air hakkındaki tüm detaylar www.klassikopenair.nuernberg.de adresinde.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.