Köln Uçak Bileti 16 Haziran - 16 Haziran

Köln Friedenslauf

Köln, 28. kez barış için koşuyor.

Dünyanın barış içinde yaşamasını, her ülkenin her şehrinde bir karnaval ruhu olmasını hangimiz istemeyiz ki? Köln, bu isteğini 1988 yılından beri sadece sözlü olarak değil fiziksel olarak da dile getiriyor. Köln Friedenslauf, yani Köln Barış Koşusu, dünyadaki savaşlara dur demenin ve nükleer silahlanmanın karşısında durmanın eyleme dönüşmüş hali. Barış için bir araya gelmiş binlerce spor aşığı, Köln’de 10 kilometrelik bir parkurda daha yaşanabilir bir dünya için bir kez daha koşuyorlar. Hem Köln havasını solumak hem de böyle bir yarışa katılma fikri çok güzel değil mi? Eğer Köln yollarına düşme ve Friedenslauf’a katılma hayalleri kurmaya şimdiden başladıysanız hemen belirtelim; Köln Barış Koşusu’na katılabilmek için “Ben geldim!” demeniz yetmiyor maalesef. Köln Friedenslauf’da koşabilmeniz için başlıca bir şart var o da daha önceden bu tarz bir organizasyona katılmış olduğunuzu kanıtlamak. Eğer “Evet, katıldım.” diyorsanız sizi kimse durduramaz. Haydi, barış için Köln sokaklarına!

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.