• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Köln Uçak Bileti 15 Temmuz - 15 Temmuz

Köln Friedenslauf

Köln Friedenslauf Köln, 28. kez barış için koşuyor.

Dünyanın barış içinde yaşamasını, her ülkenin her şehrinde bir karnaval ruhu olmasını hangimiz istemeyiz ki? Köln, bu isteğini 1988 yılından beri sadece sözlü olarak değil fiziksel olarak da dile getiriyor. Köln Friedenslauf, yani Köln Barış Koşusu, dünyadaki savaşlara dur demenin ve nükleer silahlanmanın karşısında durmanın eyleme dönüşmüş hali. Barış için bir araya gelmiş binlerce spor aşığı, Köln’de 10 kilometrelik bir parkurda daha yaşanabilir bir dünya için bir kez daha koşuyorlar. Hem Köln havasını solumak hem de böyle bir yarışa katılma fikri çok güzel değil mi? Eğer Köln yollarına düşme ve Friedenslauf’a katılma hayalleri kurmaya şimdiden başladıysanız hemen belirtelim; Köln Barış Koşusu’na katılabilmek için “Ben geldim!” demeniz yetmiyor maalesef. Köln Friedenslauf’da koşabilmeniz için başlıca bir şart var o da daha önceden bu tarz bir organizasyona katılmış olduğunuzu kanıtlamak. Eğer “Evet, katıldım.” diyorsanız sizi kimse durduramaz. Haydi, barış için Köln sokaklarına!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.