Kopenhag Uçak Bileti 7 Temmuz - 16 Temmuz

Kopenhag Jazz Festivali

Avrupa’nın en dikkat çeken festivallerinden biri olan Kopenhag Jazz Festivali, on gün boyunca sizi unutamayacağınız performanslarla buluşturuyor.

Dile kolay, Kopenhag Jazz Festivali bu yıl tam 39. yaşını kutluyor. Dünyanın en büyük caz müzisyenlerinin ağırlandığı bu festival kapsamında, on gün boyunca Kopenhag bambaşka bir ruha bürünüyor. Konser salonları, parklar, barlar, gece kulüpleri, kafeler, hatta şehrin sokaklarında düzenlenen Kopenhag Jazz Festivali’nin coşkusunu giden bir arkadaştan dinlemek yetmez, bunu yaşamanız gerekiyor! Bu arada çocuklarınızın da caz müziği daha yakından tanımasını isterseniz onu da bu festivalle buluşturmayı ihmal etmemelisiniz. Kopenhag Jazz Festivali’nin programında çocuklara özel pek çok etkinlik mevcut.

Şehrin en köklü festivallerinden biri olan Kopenhag Jazz Festivali hakkında detaylı bilgi, resmi internet sitesi olan www.jazz.dk’de.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.