SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Kopenhag Uçak Bileti 5 Temmuz - 14 Temmuz

Kopenhag Jazz Festivali

Kopenhag Jazz Festivali Avrupa’nın en dikkat çeken festivallerinden biri olan Kopenhag Jazz Festivali, on gün boyunca sizi unutamayacağınız performanslarla buluşturuyor.

Dile kolay, Kopenhag Jazz Festivali bu yıl tam 39. yaşını kutluyor. Dünyanın en büyük caz müzisyenlerinin ağırlandığı bu festival kapsamında, on gün boyunca Kopenhag bambaşka bir ruha bürünüyor. Konser salonları, parklar, barlar, gece kulüpleri, kafeler, hatta şehrin sokaklarında düzenlenen Kopenhag Jazz Festivali’nin coşkusunu giden bir arkadaştan dinlemek yetmez, bunu yaşamanız gerekiyor! Bu arada çocuklarınızın da caz müziği daha yakından tanımasını isterseniz onu da bu festivalle buluşturmayı ihmal etmemelisiniz. Kopenhag Jazz Festivali’nin programında çocuklara özel pek çok etkinlik mevcut.

Şehrin en köklü festivallerinden biri olan Kopenhag Jazz Festivali hakkında detaylı bilgi, resmi internet sitesi olan www.jazz.dk’de.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.