• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Kopenhag Uçak Bileti 30 Ocak - 1 Şubat

Kopenhag Uluslararası Moda Fuarı

Kopenhag Uluslararası Moda Fuarı Moda trendlerini yakından takip etmek isteyenlerin adresi Kopenhag Uluslararası Moda Fuarı…

Sizi moda dünyasının kalbinin attığı merkezlerden birine doğru bir yolculuğa çıkarmak istiyoruz. İskandinavya’nın en büyük moda festivali olan ve her yıl Danimarka’nın başkentinde düzenlenen Kopenhag Uluslararası Moda Fuarı, modaya ve moda dünyasına dair minik ama etkili bir hap gibi. 3 gün sürmesine rağmen dolu dolu geçen bu fuar sayesinde dünyanın önemli markaları ve televizyonda ya da internette görüp iç çekmekten başınızı döndüren parçalarla bir araya geleceksiniz. Bella Center’da 40 bin metrekarelik bir alana kurulan ve 200’den fazla markaya kucak açan Kopenhag Uluslararası Moda Fuarı’nı sadece bir gün 7 binden fazla kişi ziyaret ediyor. Defilesiz bir anın geçmediği fuarda kadın, erkek ve çocuk giyimi için ayrı koridorlar oluşturulmuş durumda. Eğer sevgilinizle, eşinizle ya da çok yakın bir arkadaşınızla gidiyorsanız Bella Center’da olduğunuz süre boyunca, bu nedenle birbirinizi görememeniz garanti diyebiliriz. Dev markaların önemli tasarımlarıyla baş döndürücü bir fuar sizi bekliyor. Kopenhag Uluslararası Moda Fuarı hakkında her şey www.ciff.dk adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.