Kopenhag Uçak Bileti 9 Ağustos - 11 Ağustos

Kopenhag Uluslararası Moda Fuarı

Moda trendlerini yakından takip etmek isteyenlerin adresi Kopenhag Uluslararası Moda Fuarı…

Sizi moda dünyasının kalbinin attığı merkezlerden birine doğru bir yolculuğa çıkarmak istiyoruz. İskandinavya’nın en büyük moda festivali olan ve her yıl Danimarka’nın başkentinde düzenlenen Kopenhag Uluslararası Moda Fuarı, modaya ve moda dünyasına dair minik ama etkili bir hap gibi. 3 gün sürmesine rağmen dolu dolu geçen bu fuar sayesinde dünyanın önemli markaları ve televizyonda ya da internette görüp iç çekmekten başınızı döndüren parçalarla bir araya geleceksiniz. Bella Center’da 40 bin metrekarelik bir alana kurulan ve 200’den fazla markaya kucak açan Kopenhag Uluslararası Moda Fuarı’nı sadece bir gün 7 binden fazla kişi ziyaret ediyor. Defilesiz bir anın geçmediği fuarda kadın, erkek ve çocuk giyimi için ayrı koridorlar oluşturulmuş durumda. Eğer sevgilinizle, eşinizle ya da çok yakın bir arkadaşınızla gidiyorsanız Bella Center’da olduğunuz süre boyunca, bu nedenle birbirinizi görememeniz garanti diyebiliriz. Dev markaların önemli tasarımlarıyla baş döndürücü bir fuar sizi bekliyor. Kopenhag Uluslararası Moda Fuarı hakkında her şey www.ciff.dk adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.