Amsterdam Uçak Bileti 27 Nisan - 27 Nisan

Kral Günü

Rengarenk sokaklar görmeye hazırsanız Amsterdam’ın en büyük festivali Kral Günü sizi bekliyor.

Rengarenk sokaklar görmeye hazırsanız Amsterdam’ın en büyük festivali Kral Günü sizi bekliyor. Çoğumuzun uğruna, üşenmeden sayfalar dolusu şiirler yazabileceği bir şehir olan Amsterdam’ın dillere destan gece hayatını şimdilik bir kenara bırakın ve şehrin en önemli ve eğlenceli gününe doğru bir selam çakın. 1885 yılından bu yana her yıl düzenli olarak kutlanan Kraliçe Günü; kraliçenin doğum gününü kutlamak için doğmuş bir gün ve bu gelenek günümüzde de hala devam ediyor. Amsterdam sokaklarının turuncuya boyandığı ve eğlenmek için sokağa çıkmanızın yeterli olduğu Kral'ın Günü'nde (eski adı Kraliçe Günü) sabahtan gecenin geç saatlerine kadar süren etkinlikler hiç kuşkusuz ki Amsterdam’ın hakkını fazlasıyla vermenizi sağlayacak. Mini konserler kulaklarınızın pasını sildikten sonra sokak partilerinde dans edip kurtlarınızı dökmeyi unutmayın. Ayrıca Kral'ın Günü’ne özel olarak vergisiz satışların yapıldığı bir pazar olduğunu da hemen hatırlatalım. Özgür Market denilen bu pazarda ikinci el eşyalardan yepyeni ürünlere birçok şey bulmanız mümkün. Turuncuya boyanmaya şimdiden hazırlanın; Kral'ın Günü sizi bekliyor.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.