• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Amsterdam Uçak Bileti 27 Nisan - 27 Nisan

Kral Günü

Kral Günü Rengarenk sokaklar görmeye hazırsanız Amsterdam’ın en büyük festivali Kral Günü sizi bekliyor.

Rengarenk sokaklar görmeye hazırsanız Amsterdam’ın en büyük festivali Kral Günü sizi bekliyor. Çoğumuzun uğruna, üşenmeden sayfalar dolusu şiirler yazabileceği bir şehir olan Amsterdam’ın dillere destan gece hayatını şimdilik bir kenara bırakın ve şehrin en önemli ve eğlenceli gününe doğru bir selam çakın. 1885 yılından bu yana her yıl düzenli olarak kutlanan Kraliçe Günü; kraliçenin doğum gününü kutlamak için doğmuş bir gün ve bu gelenek günümüzde de hala devam ediyor. Amsterdam sokaklarının turuncuya boyandığı ve eğlenmek için sokağa çıkmanızın yeterli olduğu Kral'ın Günü'nde (eski adı Kraliçe Günü) sabahtan gecenin geç saatlerine kadar süren etkinlikler hiç kuşkusuz ki Amsterdam’ın hakkını fazlasıyla vermenizi sağlayacak. Mini konserler kulaklarınızın pasını sildikten sonra sokak partilerinde dans edip kurtlarınızı dökmeyi unutmayın. Ayrıca Kral'ın Günü’ne özel olarak vergisiz satışların yapıldığı bir pazar olduğunu da hemen hatırlatalım. Özgür Market denilen bu pazarda ikinci el eşyalardan yepyeni ürünlere birçok şey bulmanız mümkün. Turuncuya boyanmaya şimdiden hazırlanın; Kral'ın Günü sizi bekliyor.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.