• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Moskova Uçak Bileti 11 Ekim - 22 Ekim

Kremlin Cup

Kremlin Cup Önemli tenis turnuvalarından Kremlin Cup’ın heyecanına siz de dahil olun!

Maria Sharapova, Marat Safin, Anna Kournikova ve diğerleri… Kortlarda fırtınaları utandıran, ünlü ve başarılı birçok tenisçinin memleketi Rusya olur da Rusya’nın başkenti Moskova’da bir tenis turnuvası olmaz mı? Sorumuzun cevabı tabii ki evet! 1990 yılından 1996 yılına kadar sadece erkek sporcuların yer bulduğu, 1996’dan itibaren kadınların da gücünü kortta gösterebildikleri Kremlin Cup, Moskova’nın en önemli spor organizasyonlarından biri hatta ülkenin ilk uluslararası profesyonel tenis turnuvası. Düzenlendiği ilk yıldan bu yana Olympic Stadium’da kapalı kortlarda oynanan bu turnuva aynı zamanda Women’s Tennis Association Tour’un premieri olma özelliğine de sahip. Dünyaca ünlü sporcuları izleme fırsatı bulacağınız Kremlin Cup’ta gelecekte adını sıkça duyacağınız tenisçileri de keşfedebilirsiniz. Ayrıca turnuvanın isminin mükemmel mimarisiyle rüyalarımızda kombinesi olan Kremlin Sarayı’ndan geldiğini de belirtmeden geçmeyelim.
Kremlin Cup hakkında bilmek istediğiniz her şeyin adresi turnuvanın resmi adresi www.kremlincup.ru.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.