Dubai Uçak Bileti 11 Mart - 14 Mart

Lynx Uluslararası Dubai Reklam Festivali

Sektörün dev isimleri Dubai’de buluşacak ve reklamcılık trendlerini değerlendirecekler.

Reklamcılık alanında iyi fikirleriniz varsa bizim de size sunabileceğimiz süper bir fikir var; hemen Lynx Uluslararası Dubai Reklam Festivali’ne katılmak için hazırlıklara başlayın. Yaptıkları işlerle dünyanın en başarılıları arasına adını yazdırmış global ajanslar ve yetenekli çalışanların deneyimleriyle Dubai’de buluşun. Toplam dört gün süren festivalde seminerler, workshoplar ve sergiler katılımcılarla buluşacak. Bunlar dışında, festival bünyesinde düzenlenecek olan görkemli ödül törenini de unutmamak lazım. Düzenlenen yarışmalara, Lynx Uluslararası Dubai Reklam Festivali internet sitesinden başvuru yaparak katılabileceğinizi de yeri gelmişken belirtelim. Lions Festivals tarafından Dubai Media City ve IAA’in Birleşik Arap Emirlikleri Ofisi’nin iş birliğiyle düzenlenen festival, Dubai’nin medya merkezi olarak anılan nokta Palladium’da düzenlenecek. Fikirlerin, eğlencenin ve reklamcılık sektörüne dair önemli noktaların havada uçuştuğu Lynx Uluslararası Dubai Reklam Festivali, reklamcılığa ilgi duyan herkesin mutlaka gitmesi gereken festivallerden.

Festival hakkında ayrıntılı bilgi www.dubailynx.com adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.