• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Dubai Uçak Bileti 10 Mart - 13 Mart

Lynx Uluslararası Dubai Reklam Festivali

Lynx Uluslararası Dubai Reklam Festivali Sektörün dev isimleri Dubai’de buluşacak ve reklamcılık trendlerini değerlendirecekler.

Reklamcılık alanında iyi fikirleriniz varsa bizim de size sunabileceğimiz süper bir fikir var; hemen Lynx Uluslararası Dubai Reklam Festivali’ne katılmak için hazırlıklara başlayın. Yaptıkları işlerle dünyanın en başarılıları arasına adını yazdırmış global ajanslar ve yetenekli çalışanların deneyimleriyle Dubai’de buluşun. Toplam dört gün süren festivalde seminerler, workshoplar ve sergiler katılımcılarla buluşacak. Bunlar dışında, festival bünyesinde düzenlenecek olan görkemli ödül törenini de unutmamak lazım. Düzenlenen yarışmalara, Lynx Uluslararası Dubai Reklam Festivali internet sitesinden başvuru yaparak katılabileceğinizi de yeri gelmişken belirtelim. Lions Festivals tarafından Dubai Media City ve IAA’in Birleşik Arap Emirlikleri Ofisi’nin iş birliğiyle düzenlenen festival, Dubai’nin medya merkezi olarak anılan nokta Palladium’da düzenlenecek. Fikirlerin, eğlencenin ve reklamcılık sektörüne dair önemli noktaların havada uçuştuğu Lynx Uluslararası Dubai Reklam Festivali, reklamcılığa ilgi duyan herkesin mutlaka gitmesi gereken festivallerden.

Festival hakkında ayrıntılı bilgi www.dubailynx.com adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.