SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Lyon Uçak Bileti 6 Aralık - 9 Aralık

Lyon Işık Festivali

Lyon Işık Festivali Lyon Işık Festivali sayesinde, şehrin ışıklarla dansına şahit olacaksınız.

Gastronomi alanında pek meşhur olan Lyon, her aralık ayında hem midelere hem de gözlere ziyafet çekiyor. Lyon’da yiyeceklerinizin, sunumları da muhteşem olacaktır muhtemelen ama gözlerinize verilen ziyafetin sebebi o tabaklar olmayacak, yanlış anlaşılmasın. 1852 yılından bu yana düzenlenen Lyon Işık Festivali, şehrin rengarenk ışıklarla buluşmasını sağlıyor. Köprülerin, heykellerin, binaların hatta telefon kulübelerinin bile ışıklandırılmasıyla şehri masalsı bir atmosfere bürüyen Lyon Işık Festivali kapsamında konserlerle de karşılaşabileceğinizi hemen belirtelim. Dünyanın başta gelen ışık sanatçılarının ellerinden çıkma, sanat eserine yeni bir soluk kazandıran aydınlatmalar müzikle birleşince daha da karşı koyulamaz oluyor. Dört gün boyunca unutulmaz bir festival sizi bekliyor.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.