Madrid Uçak Bileti 2 Mayıs - 2 Mayıs

Madrid Günü

Madrid’in işgalden kurtuluş kutlamalarına siz de dahil olun!

19. yüzyılın başında Fransızlar tarafından işgal edilen Madrid’i geri almak için ayaklanan halkın çabası olumlu sonuçlanınca bu da bugüne kadar gelen bir geleneğin kapılarını açtı; Madrid Günü! Her yıl 2 Mayıs’ta kutlanan bu özel günde şehrin sokaklarının festival alanlarını aratmadığına şahit olacaksınız. Bütün şehrin sokaklara döküldüğü, birçok müzik grubunun sahne aldığı ve Madrid sokaklarının sayısız etkinliğe ev sahipliği yaptığı Madrid Günü’nü yaşamadan şehrin ya da ülkenin kültürünü tanıdığınızdan bahsetmemenizi öneririz. Gerçek Madrid’le karşı karşıya gelmenizi ve onu gerçekten çok sevmenizi sağlayacak Madrid Günü’nde, İspanya’nın kendine özgü ezgilerinin kulağınıza gelmesi işten bile değil. Her gittiğiniz sokakta bambaşka bir etkinlik olduğunu düşünürsek, hangi sokakta kalmak istediğinize karar vermek hayli zor olacak ama nereye giderseniz gidin çok eğleneceğinizden eminiz. Farklı tarz müzikler sunan grupların dışında yapılan sokak gösterileri de eğlencenize eğlence katacak bir başka unsur olacak. Madrid Günü ile şehri gerçekten yaşamaya hazırsanız haydi buyurun; Madrid sizi bekliyor.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.