• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Madrid Uçak Bileti 2 Mayıs - 2 Mayıs

Madrid Günü

Madrid Günü Madrid’in işgalden kurtuluş kutlamalarına siz de dahil olun!

19. yüzyılın başında Fransızlar tarafından işgal edilen Madrid’i geri almak için ayaklanan halkın çabası olumlu sonuçlanınca bu da bugüne kadar gelen bir geleneğin kapılarını açtı; Madrid Günü! Her yıl 2 Mayıs’ta kutlanan bu özel günde şehrin sokaklarının festival alanlarını aratmadığına şahit olacaksınız. Bütün şehrin sokaklara döküldüğü, birçok müzik grubunun sahne aldığı ve Madrid sokaklarının sayısız etkinliğe ev sahipliği yaptığı Madrid Günü’nü yaşamadan şehrin ya da ülkenin kültürünü tanıdığınızdan bahsetmemenizi öneririz. Gerçek Madrid’le karşı karşıya gelmenizi ve onu gerçekten çok sevmenizi sağlayacak Madrid Günü’nde, İspanya’nın kendine özgü ezgilerinin kulağınıza gelmesi işten bile değil. Her gittiğiniz sokakta bambaşka bir etkinlik olduğunu düşünürsek, hangi sokakta kalmak istediğinize karar vermek hayli zor olacak ama nereye giderseniz gidin çok eğleneceğinizden eminiz. Farklı tarz müzikler sunan grupların dışında yapılan sokak gösterileri de eğlencenize eğlence katacak bir başka unsur olacak. Madrid Günü ile şehri gerçekten yaşamaya hazırsanız haydi buyurun; Madrid sizi bekliyor.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.