SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Prag Uçak Bileti 14 Aralık

Magnetic Festival

Magnetic Festival Dünyanın en popüler DJ’lerinin setin başına geçtiği Magnetic Festival ile binlerce kişi bütün gece dans ediyor.

Elektronik müziği duyunca insanın yerinde durması zor. Hele ki dünyanın en iyi DJ’leri kabine geçiyorsa dans etmemek gibi bir seçenek yok bile! İlki 2012 yılında düzenlenen, mayıs ve aralık ayı olmak üzere yılda iki kez yapılan Magnetic Festival de tam olarak bahsettiğimiz, yerinizde durmanın imkansız olduğu festivallerden biri. Şimdiye kadar Hardwell, AVICII, Afrojack gibi büyük hayran kitlesine sahip isimleri ağırlayan Magnetic Festival, 20.00’den 06.00’ya kadar on saat boyunca unutulmaz performanslara art arda şahit olmanızı sağlıyor. PVA EXPO Praha’da düzenlenen yani bir kapalı alan etkinliği olan Magnetic Festival’de yaklaşık on bin kişi birlikte dans ediyor.

Prag’ın enerjik etkinliği Magnetic Festival ile ilgili tüm detaylar www.magneticfestival.com adresinde.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.