Manchester Uçak Bileti 12 Ağustos - 13 Ağustos

Manchester Karayip Karnavalı

Manchester’dan Karayipler’e çıkan eğlenceli ve iki günlük tünel: Manchester Karayip Karnavalı.

Ah o mavinin her tonunu barındıran denizle yeşilin buluşması, ah o dans ve müzik olmadan yaşayamayan topraklar! Tabii ki Karayipler’den bahsediyoruz. Geçmiş zamanda siyahi kölelerin bir alanda toplanmaları ve eğlenmeleri yasağına karşı Karayipler’de bulunan Trinidad Adası’nda 19. yüzyılda doğan karnaval, ileriki yıllarda Trinidadlılar tarafından Manchester’da yapılmaya başlanmış. 40 yılı aşkın süredir Manchester’da kutlanan Manchester Karayip Karnavalı; dans ve müziğin damarlarınızda gezen enerjiyi arttırmasını ve leziz Karayip tatlarını denemenizi sağlıyor. Alexandra Park’ta gerçekleştirilen Manchester Karayip Karnavalı’nın ücretsiz ve herkese açık bir etkinlik olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Bol bol mutluluk hormonu salgılamanızı sağlayacak, yüzünüzden gülümsenin eksik olmayacağı Manchester Karayip Karnavalı hakkında detaylar www.themanchestercarnival.com adresinde.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.