SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Manchester Uçak Bileti 11 Ağustos - 12 Ağustos

Manchester Karayip Karnavalı

Manchester Karayip Karnavalı Manchester’dan Karayipler’e çıkan eğlenceli ve iki günlük tünel: Manchester Karayip Karnavalı.

Ah o mavinin her tonunu barındıran denizle yeşilin buluşması, ah o dans ve müzik olmadan yaşayamayan topraklar! Tabii ki Karayipler’den bahsediyoruz. Geçmiş zamanda siyahi kölelerin bir alanda toplanmaları ve eğlenmeleri yasağına karşı Karayipler’de bulunan Trinidad Adası’nda 19. yüzyılda doğan karnaval, ileriki yıllarda Trinidadlılar tarafından Manchester’da yapılmaya başlanmış. 40 yılı aşkın süredir Manchester’da kutlanan Manchester Karayip Karnavalı; dans ve müziğin damarlarınızda gezen enerjiyi arttırmasını ve leziz Karayip tatlarını denemenizi sağlıyor. Alexandra Park’ta gerçekleştirilen Manchester Karayip Karnavalı’nın ücretsiz ve herkese açık bir etkinlik olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Bol bol mutluluk hormonu salgılamanızı sağlayacak, yüzünüzden gülümsenin eksik olmayacağı Manchester Karayip Karnavalı hakkında detaylar www.themanchestercarnival.com adresinde.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.