Milano Uçak Bileti 23 Eylül - 29 Eylül

Milano Haftası

Milano’yu Milano olduğu için sevmenizi sağlayacak etkinlikler bütünü: Milano Haftası.

Milano, hep modanın başkenti olarak anılsa da aslında sanat için de önemli şehirlerden biri. Kentin bu arka planda kalan yüzüyle tanışmanın zamanı sizce de gelmedi mi? Siz de bizim gibi düşünüyorsanız buyurun Milano Haftası’na. Milano’nun kültürünü çok yakından tanıma fırsatı bulacağınız bu hafta boyunca devlete ait müzelere ve bazı anlaşmalı sergilere ücretsiz bir şekilde girebilir, İtalyan kültürüyle hızlı ve etkileyici bir şekilde kaynaşabilirsiniz. Ayrıca Milano Haftası kapsamında turlardan yararlanabileceğinizin, eşsiz İtalyan lezzetlerini tadabileceğinizin ve mükemmel ezgilerle dolu konserlere katılabileceğinizin de altını kırmızı kalemlerle çizelim. Milano’ya gidip sanata doymadan döneceğinizi düşünmüyoruz elbette ama Milano Haftası ile daha leziz bir ziyafet çekebileceğinizden de hiç şüphemiz yok. Fotoğraf makinenizi hazırlayın, dijital haritalar sayesinde Milano sokakları ezberleyin ve “hüp” diye içinize çekeceğiniz şehre şimdiden bir merhaba deyin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.