• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Milano Uçak Bileti 19 Eylül - 25 Eylül

Milano Haftası

Milano Haftası Milano’yu Milano olduğu için sevmenizi sağlayacak etkinlikler bütünü: Milano Haftası.

Milano, hep modanın başkenti olarak anılsa da aslında sanat için de önemli şehirlerden biri. Kentin bu arka planda kalan yüzüyle tanışmanın zamanı sizce de gelmedi mi? Siz de bizim gibi düşünüyorsanız buyurun Milano Haftası’na. Milano’nun kültürünü çok yakından tanıma fırsatı bulacağınız bu hafta boyunca devlete ait müzelere ve bazı anlaşmalı sergilere ücretsiz bir şekilde girebilir, İtalyan kültürüyle hızlı ve etkileyici bir şekilde kaynaşabilirsiniz. Ayrıca Milano Haftası kapsamında turlardan yararlanabileceğinizin, eşsiz İtalyan lezzetlerini tadabileceğinizin ve mükemmel ezgilerle dolu konserlere katılabileceğinizin de altını kırmızı kalemlerle çizelim. Milano’ya gidip sanata doymadan döneceğinizi düşünmüyoruz elbette ama Milano Haftası ile daha leziz bir ziyafet çekebileceğinizden de hiç şüphemiz yok. Fotoğraf makinenizi hazırlayın, dijital haritalar sayesinde Milano sokakları ezberleyin ve “hüp” diye içinize çekeceğiniz şehre şimdiden bir merhaba deyin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.