• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Milano Uçak Bileti 19 Eylül - 25 Eylül

Milano Moda Haftası

Milano Moda Haftası Milano Moda Haftası, her yıl olduğu gibi bu yıl da moda dünyasının buluşma noktası olacak.

Dünyadaki en büyük markaları düşünün. “Bu yıl da bu renk modaymış.” dememize sebep olan markalardan bahsediyoruz. Hep farklı, hep bizi şaşırtan markalardan… İşte, o markaların bir araya geldiği çok özel bir hafta olan ve İtalya’nın en şık ve en tarz kenti Milano’da düzenlenen Milano Moda Haftası bir sonraki yılın trendlerine şimdiden hakim olmanız için mükemmel bir fırsat. İlk olarak 1958 yılında düzenlenen ve modaya yön veren tasarımcıların, dünya çapında ünlü modellerin ve moda camiasının dev markalarının el ele tutuştuğu Milano Moda Haftası, şıklığı ve sunulan sıra dışı tasarımlarıyla sizi büyüleyecek. Hafta boyunca Milano’da her zamankinden daha fazla şıklık rüzgarlarının estiğini de unutmadan belirtelim. Yıl boyunca mart ve eylül ayı olmak üzere iki kez düzenlenen bu festivale doyum olmaz! Moda dünyasına balıklama bir dalış yapmaya hazırsanız Milano yollarına düşmenin vakti gelmiş demektir. Unutmayın, pişti olmamak için elinizden geldiğince farklı olmalısınız!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.