Milano Uçak Bileti 20 Eylül - 27 Eylül

Milano Moda Haftası

Milano Moda Haftası, her yıl olduğu gibi bu yıl da moda dünyasının buluşma noktası olacak.

Dünyadaki en büyük markaları düşünün. “Bu yıl da bu renk modaymış.” dememize sebep olan markalardan bahsediyoruz. Hep farklı, hep bizi şaşırtan markalardan… İşte, o markaların bir araya geldiği çok özel bir hafta olan ve İtalya’nın en şık ve en tarz kenti Milano’da düzenlenen Milano Moda Haftası bir sonraki yılın trendlerine şimdiden hakim olmanız için mükemmel bir fırsat. İlk olarak 1958 yılında düzenlenen ve modaya yön veren tasarımcıların, dünya çapında ünlü modellerin ve moda camiasının dev markalarının el ele tutuştuğu Milano Moda Haftası, şıklığı ve sunulan sıra dışı tasarımlarıyla sizi büyüleyecek. Hafta boyunca Milano’da her zamankinden daha fazla şıklık rüzgarlarının estiğini de unutmadan belirtelim. Yıl boyunca mart ve eylül ayı olmak üzere iki kez düzenlenen bu festivale doyum olmaz! Moda dünyasına balıklama bir dalış yapmaya hazırsanız Milano yollarına düşmenin vakti gelmiş demektir. Unutmayın, pişti olmamak için elinizden geldiğince farklı olmalısınız!

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.