SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
İstanbul Uçak Bileti 16 Kasım - 17 Kasım

MIX Festival

MIX Festival Farklı tarzların sevilen temsilcileri MIX Festival’de hayranlarıyla bir araya geliyor.

Aralık ayında üşümeyeceksiniz, enerjiniz sizi ısıtacak! Polo&Pan, Mabbas, Sophie Hunger, Undo, Losless, Tender, Emancipator Ensemble gibi yerli isim ve grupları ağırlamaya hazırlanan MIX Festival ikinci yılında da dopdolu bir program sunuyor. Farklı tarzlara hitap etmesiyle bilinen MIX Festival, Zorlu PSM’nin farklı salonlarında gerçekleştiriliyor. Konserlerin yanında dans atölyelerinin de yapıldığı festival dahilindeki tek sorununuz dinlemek istediğiniz isimlerin aynı anda farklı sahnelerde yer alacak olması olabilir. MIX Festival’de gitmek istediğiniz konserlere tek tek bilet alıp gidebileceğiniz gibi kombine bilet alıp iki gün boyunca dilediğiniz konsere girme imkanına da erişebilirsiniz.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.