Münih Uçak Bileti 11 Şubat - 13 Şubat

Münih Karnavalı

Karnaval’ın renkli bitişi Münih’te izlenir: Münih Karnavalı

Köln’de düzenlenen ve her yıl 11 Kasım’dan şubat ayının sonuna kadar süren karnavalın eğlencesi dillere destandır. Şimdi bu karnavalın bir de bitişinin ne kadar renkli olabileceğini hayal edin. Peki ya bu bitiş hem de başlangıç olsaydı? Demek istediğimiz, Köln’de aylar boyu süren karnavalın aksine Münih Karnavalı sadece üç gün sürüyor ama Köln’deki festivalin doluluğunu aratmıyor. Rengarenk ve ilginç kostümler, sokaklardan geçen bando takımları ve sınırsız eğlence Münih Karnavalı denilince alt alta sıralanan maddelerden sadece birkaçı. Münih Karnavalı’nın son günü düzenlenen parti ise tam bir kopma noktası. Bu partiden sonra eğlence anlayışınız eskisi gibi olmayacak ve burada yaşadığınız dakikaların etkisini kolay kolay üzerinden atamayacaksınız. Minik olmasına rağmen dev eğlencesiyle akıllarda yer edinen Münih Karnavalı için en çılgın kostümünüzü şimdiden hazırlamaya başlamanızı öneririz. Kışın tadı Münih Karnavalı ile bir başka oluyor.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.