• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Münih Uçak Bileti 11 Şubat - 13 Şubat

Münih Karnavalı

Münih Karnavalı Karnaval’ın renkli bitişi Münih’te izlenir: Münih Karnavalı

Köln’de düzenlenen ve her yıl 11 Kasım’dan şubat ayının sonuna kadar süren karnavalın eğlencesi dillere destandır. Şimdi bu karnavalın bir de bitişinin ne kadar renkli olabileceğini hayal edin. Peki ya bu bitiş hem de başlangıç olsaydı? Demek istediğimiz, Köln’de aylar boyu süren karnavalın aksine Münih Karnavalı sadece üç gün sürüyor ama Köln’deki festivalin doluluğunu aratmıyor. Rengarenk ve ilginç kostümler, sokaklardan geçen bando takımları ve sınırsız eğlence Münih Karnavalı denilince alt alta sıralanan maddelerden sadece birkaçı. Münih Karnavalı’nın son günü düzenlenen parti ise tam bir kopma noktası. Bu partiden sonra eğlence anlayışınız eskisi gibi olmayacak ve burada yaşadığınız dakikaların etkisini kolay kolay üzerinden atamayacaksınız. Minik olmasına rağmen dev eğlencesiyle akıllarda yer edinen Münih Karnavalı için en çılgın kostümünüzü şimdiden hazırlamaya başlamanızı öneririz. Kışın tadı Münih Karnavalı ile bir başka oluyor.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.