• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Münih Uçak Bileti 26 Haziran - 23 Temmuz

Münih Opera Festivali

Münih Opera Festivali Münih Opera Festivali, sadece operaya değil çoğu sahne sanatına doyuracak.

Bazı oluşumlar var ki geçen zaman onları olumsuz etkilemez, aksine güç kazanarak yılları devirirler. Her yıl Münih’te düzenlenen Münih Opera Festivali bu etkinliklerden biri. Bu yıl tam yüz kırk birinci kez düzenlenen festivalin sadece bir mekanda yapılmaması da Münih ile bütünleşmenizi sağlayacak müthiş bir etken. Özellikle, yüzyıllardan beri Münih’in nezaket katsayısını arttıran Bavarian State Opera Binası’nı çok seveceğinizden eminiz. Bavarian State dışında, seçtiğiniz etkinliğe göre Nationaltheater, The Prinzregententheater ve Allerheiligen- Hofkirche gibi müthiş mimari eserler de Münih Opera Festivali boyunca uğrak noktalarınız olabilir. Opera dışında bale gösterilerini de izleyebileceğiniz Münih Opera Festivali’nde yapılan galalar ise yeni yazılacak efsaneleri ilk sizin izlemenize olanak sağlıyor. Bunu tarih defterinize büyük harflerle yazabilirsiniz.
Münih Opera Festivali hakkında detaylı bilgi www.staatsoper.de adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.