• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Cenevre Uçak Bileti 6 Temmuz - 22 Ağustos

Music in Summer Festival

Music in Summer Festival Music in Summer Festival, bu yıl da farklı tarzlara sahip müzik sevenlere kucak açıyor.

Yazın tadını bol müzikle, enerjik bir şekilde geçirmek istiyorsanız Cenevre kollarını açmış sizi bekliyor. Her yıl düzenlenen ve yaklaşık bir buçuk ay süren Music in Summer Festival, sizi müziğe doyurmaya niyetli güzel festivallerden biri. Ayrıca ister klasik müzik tutkunu olun ister caz müzik sevdalısı isterseniz de müzik listesinde popüler müzik olmadan günü iyi geçmeyenlerden bu festivalde zevkinize uygun etkinliği kesinlikle bulacaksınız. Nasıl mı bu kadar net konuşuyoruz? Music in Summer Festival’in gerçekleştirilme amacı farklı müzik türlerinden sanatçıları ve o müziğe gönül vermiş hayranları bir araya getirmek de ondan. Festival boyunca düzenlenen otuzu aşkın açık hava konserinde hem yazın hem de Cenevre’nin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik bazı etkinliklerin de ücretsiz olduğunu belirtmekte yarar var.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.