• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Stuttgart Uçak Bileti 27 Kasım - 23 Aralık

Noel Pazarı

Noel Pazarı Kışın soğuğuna sıcak bir gülümsemeyle karşılık veren yüzyıllık Stuttgart geleneği; Noel Pazarı.

Mutlu bir masal deyince çoğumuzun aklına parlayan güneş, hafif bir rüzgar ve yemyeşil bir şehir geliyor. Şimdi hayallerinizde masal şehrini birazcık değiştireceğiz ve kendi masalınızı yaratmanız için size ufacık bir etkinlik alanı önerisinde bulunacağız. Neresi mi? Tabii ki kurulan pazar sayesinde masalları kıskandıracak güzelliğe kavuşan Stuttgart. Her yıl, kışın yüzünü göstermeye başladığı ve noelin kapıda olduğunu belli eden ay olan kasımda Saray Meydanı’nda kurulan bu pazar, şehri gökkuşağı misali renklendiriyor. Öyle ki bu pazarı hep yanı başınızda isteyeceğinizden franchising’ini alabilecek misiniz diye araştırmalara bile başlayabilirsiniz. 17. yüzyıldan bu yana kurulan geleneksel pazarda oluşturulan dev lunapark, yüzlerce çadır ve birçok etkinlik eğlenmenize ve unutulmaz bir kış geçirmenize olanak sağlayacak. Yılda yaklaşık 3 milyon ziyaretçi çeken Noel Pazarı’nda çocukların söylediği masalsı şarkılarla kışın soğuğu birden yok olacak ve içinizi ısıtacak bir güneş doğacak.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.