Stuttgart Uçak Bileti 29 Kasım - 23 Aralık

Noel Pazarı

Kışın soğuğuna sıcak bir gülümsemeyle karşılık veren yüzyıllık Stuttgart geleneği; Noel Pazarı.

Mutlu bir masal deyince çoğumuzun aklına parlayan güneş, hafif bir rüzgar ve yemyeşil bir şehir geliyor. Şimdi hayallerinizde masal şehrini birazcık değiştireceğiz ve kendi masalınızı yaratmanız için size ufacık bir etkinlik alanı önerisinde bulunacağız. Neresi mi? Tabii ki kurulan pazar sayesinde masalları kıskandıracak güzelliğe kavuşan Stuttgart. Her yıl, kışın yüzünü göstermeye başladığı ve noelin kapıda olduğunu belli eden ay olan kasımda Saray Meydanı’nda kurulan bu pazar, şehri gökkuşağı misali renklendiriyor. Öyle ki bu pazarı hep yanı başınızda isteyeceğinizden franchising’ini alabilecek misiniz diye araştırmalara bile başlayabilirsiniz. 17. yüzyıldan bu yana kurulan geleneksel pazarda oluşturulan dev lunapark, yüzlerce çadır ve birçok etkinlik eğlenmenize ve unutulmaz bir kış geçirmenize olanak sağlayacak. Yılda yaklaşık 3 milyon ziyaretçi çeken Noel Pazarı’nda çocukların söylediği masalsı şarkılarla kışın soğuğu birden yok olacak ve içinizi ısıtacak bir güneş doğacak.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.