Londra Uçak Bileti 27 Ağustos - 29 Ağustos

Notting Hill Karnavalı

Notting Hill Karnavalı ile Londra’da esecek Karayip rüzgarlarına kendinize bırakın.

Notting Hill’in adını duyup da kanımız kaynamadan olduğumuz yerde durmak mümkün mü? Tabii ki de değil! Avrupa’nın en büyük sokak festivali olan ve ilk kez 1966 yılında yapılan Notting Hill, Karayip Adaları’nın enerjik atmosferini Londra’nın batısına getiriyor. Sadece dans gösterileri ve canlı müzik performanslarıyla değil Karayip Mutfağı’nın leziz tatlarıyla da midemizde bir şenlik alanı kurulmasına sebep olan Notting Hill Karnavalı’na 1 milyondan fazla ziyaretçi geldiğini de hemen belirtelim. Karayip kültürünü en renkli şekilde tanıtan ve ırkçılığa karşı doğan Notting Hill Karnavalı’nda Rio’yu aratmayacak dakikalar yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Birçok ülkeden eğlence ve kültür kurtlarının gün sayarak beklediği karnaval için bütün planları şimdiden yapmanızda yarar var. Kendinizi müzik ve dansla dolu iki güne hazır hissediyorsanız Londra’nın batısındaki, filmlere konu olan mahalle Notting Hill sizi bekliyor.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.