• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Londra Uçak Bileti 26 Ağustos - 27 Ağustos

Notting Hill Karnavalı

Notting Hill Karnavalı Notting Hill Karnavalı ile Londra’da esecek Karayip rüzgarlarına kendinize bırakın.

Notting Hill’in adını duyup da kanımız kaynamadan olduğumuz yerde durmak mümkün mü? Tabii ki de değil! Avrupa’nın en büyük sokak festivali olan ve ilk kez 1966 yılında yapılan Notting Hill, Karayip Adaları’nın enerjik atmosferini Londra’nın batısına getiriyor. Sadece dans gösterileri ve canlı müzik performanslarıyla değil Karayip Mutfağı’nın leziz tatlarıyla da midemizde bir şenlik alanı kurulmasına sebep olan Notting Hill Karnavalı’na 1 milyondan fazla ziyaretçi geldiğini de hemen belirtelim. Karayip kültürünü en renkli şekilde tanıtan ve ırkçılığa karşı doğan Notting Hill Karnavalı’nda Rio’yu aratmayacak dakikalar yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Birçok ülkeden eğlence ve kültür kurtlarının gün sayarak beklediği karnaval için bütün planları şimdiden yapmanızda yarar var. Kendinizi müzik ve dansla dolu iki güne hazır hissediyorsanız Londra’nın batısındaki, filmlere konu olan mahalle Notting Hill sizi bekliyor.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.