• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Marsilya Uçak Bileti 18 Şubat - 24 Şubat

Open 13 Marsilya Tenis Turnuvası

Open 13 Marsilya Tenis Turnuvası En önemli tenis turnuvaları arasında gösterilen Open 13 Marsilya Tenis Turnuvası’nda heyecanlı dakikalar sizi bekliyor.

Fransa’nın tarihi şehri Marsilya’da olduğu gibi bütün dünyada da sabırsızlıkla beklenen, heyecanlı olduğu kadar zorlu anlara da tanıklık edeceğiniz Open 13 Marsilya Tenis Turnuvası spor tutkunlarının mutlaka gitmesi gereken organizasyonların en başında, hiç kuşkusuz. 1993 yılından bu yana düzenlenen turnuva, erkek tenisçilerin kupaya ulaşmak için nefes kesen karşılaşmalarını canlı izleme imkanını size veriyor. Kapalı ve zorlu kortlar üzerinde oynanan tenis maçları ATP World Tour 250 Series kategorisinde yer alıyor. Bir maçta 5800 seyirciyi ağırlayan Merkez Kort’taki yerinizi hemen almanızı öneririz. Şimdiden heyecanlandığınızı hissedebiliyoruz. Açıkçası buna hakkınız da var. 2600 yıllık Marsilya’yı sporla buluşturan Open 13 Marsilya Tenis Turnuvası hissettiğiniz bu heyecanın hakkını fazlasıyla verecek.
Tenis dünyasının her yıl merakla beklediği Open 13 Marsilya Tenis Turnuvası hakkında daha fazla bilgi için www.open13.fr adresini tıklayabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.