• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Frankfurt Uçak Bileti 26 Haziran - 5 Temmuz

Opernplatz Fest

Opernplatz Fest Binlerce insan Frankfurt’un tadını Opernplatz Fest’te çıkarıyor.

Frankfurt’ta konserlerin birinin bitip diğerinin başladığı, birçok tiyatro oyunu izleyebileceğiniz ve dünya mutfağından leziz tatlarla haşır neşir olabileceğiniz bir festival biliyoruz desek? Üstelik bu festival ihtişamıyla büyüleyen yapı Alte Oper’in etrafında yani Opernplatz’da yapılıyor. Şehirdeki insanlarla kaynaşıp Frankfurt’un ruhunu yakalayabileceğiniz festivalde müzik, dans sizi bir dakika bile yalnız bırakmayacak. Üstelik stantlardan damak zevkinize uygun enfes yemekler alabilir, Opernplatz Fest sayesinde Frankfurt’ta dünya kültürleriyle buluşabilirsiniz. Size sade ama dolu dolu bir festival alanı sunan Opernplatz Fest’in aklınızı başınızdan alacak zamanları ise akşam saatleri, biz şimdiden size söyleyelim. Meydanın eşsiz dokusu bu festivalle birleşince unutulmaz dakikalar da hemen kapınızı çalmaya başlıyor. Kapıyı açmazsanız olmaz, değil mi? Müziğin, dansın ve gösterilerin Frankfurt’taki adresi Opernplatz Fest, şehirde mutlaka gitmeniz gereken bir festival. Bu havalı festival hakkında detaylı bilgi www.opernplatzfest.com adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.