Frankfurt Uçak Bileti 28 Haziran - 7 Temmuz

Opernplatz Fest

Binlerce insan Frankfurt’un tadını Opernplatz Fest’te çıkarıyor.

Frankfurt’ta konserlerin birinin bitip diğerinin başladığı, birçok tiyatro oyunu izleyebileceğiniz ve dünya mutfağından leziz tatlarla haşır neşir olabileceğiniz bir festival biliyoruz desek? Üstelik bu festival ihtişamıyla büyüleyen yapı Alte Oper’in etrafında yani Opernplatz’da yapılıyor. Şehirdeki insanlarla kaynaşıp Frankfurt’un ruhunu yakalayabileceğiniz festivalde müzik, dans sizi bir dakika bile yalnız bırakmayacak. Üstelik stantlardan damak zevkinize uygun enfes yemekler alabilir, Opernplatz Fest sayesinde Frankfurt’ta dünya kültürleriyle buluşabilirsiniz. Size sade ama dolu dolu bir festival alanı sunan Opernplatz Fest’in aklınızı başınızdan alacak zamanları ise akşam saatleri, biz şimdiden size söyleyelim. Meydanın eşsiz dokusu bu festivalle birleşince unutulmaz dakikalar da hemen kapınızı çalmaya başlıyor. Kapıyı açmazsanız olmaz, değil mi? Müziğin, dansın ve gösterilerin Frankfurt’taki adresi Opernplatz Fest, şehirde mutlaka gitmeniz gereken bir festival. Bu havalı festival hakkında detaylı bilgi www.opernplatzfest.com adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.