• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Paris Uçak Bileti 22 Ocak - 24 Ocak

Paris Belly Fusions

Paris Belly Fusions Oryantal figürleri farklı tarz ve müziklerle buluşturan Paris Belly Fusion sıra dışı bir dans festivali sunuyor.

Bedenimizi istemsiz hareket ettirmeye başlayan Arap ezgilerini bir de Paris’te duymaya hazırsanız sizi Paris Belly Fusions’a doğru alalım. Bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen ve Arap tınılarının eşliğinde doğmuş bir dans türü olan oryanteli hem Arap müzikleriyle hem de modern müzikle yoğuran ve karşımıza leziz bir etkinlik olarak çıkan Paris Belly Fusions, size dansın ve müziğin ölümsüz ve bir o kadar da eğlenceli aşkını bir kez daha anlatacak. Sanatın minik ve şirin evlerinden biri olarak görebileceğimiz ve ev sahipliği yaptığı etkinliklerle tası tarağı toplayıp Paris’e yerleşmeyi düşünmemize sebep olan Menilmontant Tiyatrosu’nda, Paris Belly Fussions’da düzenlenen atölyeler ise oryantal dansa farklı bir perspektifle bakmanıza sebep olacak. Juste Debout’ta düzenlenen atölyeler ve söyleşiler ile birlikte etkinliğin unutulmazlar listenizde yerini alacağından hiç şüphemiz yok.
Paris Belly Fusions hakkında ayrıntılı bilgi www.bellyfusions.com’da.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.