Paris Uçak Bileti 1 Eylül - 31 Ekim

Paris Sonbahar Festivali

Sanatın birçok dalını sonbaharla buluşturan Paris Sonbahar Festivali iç ısıtan etkinliklerle dolu.

Gökyüzünde bulutlar, sararan yapraklar, bitmek bilmeyen yağmurlar… Sever misiniz, sevmez misin bilmiyoruz ama sonbaharın kendine has bir tarzı var ki bu tarz sanatın her dalıyla mükemmel bir uyum içinde. Bu mevsimde havalar da hafiften soğumaya başlıyor, doğru ama sanatın güneşinin içinizi ısıtacağı eşsiz bir adres biliyoruz; Paris Sonbahar Festivali. Sanatı yaşatan ve hiç çekinmeden “Sanat Şehri” olarak adlandırabileceğimiz şehirde, bu yıl kırk beşincisi düzenlenen Paris Sonbahar Festivali’nde kelimenin tam anlamıyla yok yok. Her sene konserler, tiyatro oyunları, dans gösterileri, film gösterimleri, atölye ve söyleşilerle dolu efsane bir etkinlik programını bizlere sunan festival Fransa’nın dünya kültürüyle bir bütün oluşturması için düzenlenmeye başlamış. Her sonbaharda Paris’in sanat kırıntılarıyla bütünleşmiş atmosferini daha da güçlendiren bu festivali sevmeyelim de, rüyalarımıza sokmayalım da ne yapalım?

Her sanat dalının en güzel örneklerini bir sepette toplayıp önümüze sunan Paris Sonbahar Festivali hakkında her şey www.festival-automne.com adresinde.

×
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.