Paris Uçak Bileti 13 Eylül - 31 Aralık

Paris Sonbahar Festivali

Sanatın birçok dalını sonbaharla buluşturan Paris Sonbahar Festivali iç ısıtan etkinliklerle dolu.

Gökyüzünde bulutlar, sararan yapraklar, bitmek bilmeyen yağmurlar… Sever misiniz, sevmez misin bilmiyoruz ama sonbaharın kendine has bir tarzı var ki bu tarz sanatın her dalıyla mükemmel bir uyum içinde. Bu mevsimde havalar da hafiften soğumaya başlıyor, doğru ama sanatın güneşinin içinizi ısıtacağı eşsiz bir adres biliyoruz; Paris Sonbahar Festivali. Sanatı yaşatan ve hiç çekinmeden “Sanat Şehri” olarak adlandırabileceğimiz şehirde, bu yıl kırk beşincisi düzenlenen Paris Sonbahar Festivali’nde kelimenin tam anlamıyla yok yok. Her sene konserler, tiyatro oyunları, dans gösterileri, film gösterimleri, atölye ve söyleşilerle dolu efsane bir etkinlik programını bizlere sunan festival Fransa’nın dünya kültürüyle bir bütün oluşturması için düzenlenmeye başlamış. Her sonbaharda Paris’in sanat kırıntılarıyla bütünleşmiş atmosferini daha da güçlendiren bu festivali sevmeyelim de, rüyalarımıza sokmayalım da ne yapalım?

Her sanat dalının en güzel örneklerini bir sepette toplayıp önümüze sunan Paris Sonbahar Festivali hakkında her şey www.festival-automne.com adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.