• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Paris Uçak Bileti 13 Eylül - 31 Aralık

Paris Sonbahar Festivali

Paris Sonbahar Festivali Sanatın birçok dalını sonbaharla buluşturan Paris Sonbahar Festivali iç ısıtan etkinliklerle dolu.

Gökyüzünde bulutlar, sararan yapraklar, bitmek bilmeyen yağmurlar… Sever misiniz, sevmez misin bilmiyoruz ama sonbaharın kendine has bir tarzı var ki bu tarz sanatın her dalıyla mükemmel bir uyum içinde. Bu mevsimde havalar da hafiften soğumaya başlıyor, doğru ama sanatın güneşinin içinizi ısıtacağı eşsiz bir adres biliyoruz; Paris Sonbahar Festivali. Sanatı yaşatan ve hiç çekinmeden “Sanat Şehri” olarak adlandırabileceğimiz şehirde, bu yıl kırk beşincisi düzenlenen Paris Sonbahar Festivali’nde kelimenin tam anlamıyla yok yok. Her sene konserler, tiyatro oyunları, dans gösterileri, film gösterimleri, atölye ve söyleşilerle dolu efsane bir etkinlik programını bizlere sunan festival Fransa’nın dünya kültürüyle bir bütün oluşturması için düzenlenmeye başlamış. Her sonbaharda Paris’in sanat kırıntılarıyla bütünleşmiş atmosferini daha da güçlendiren bu festivali sevmeyelim de, rüyalarımıza sokmayalım da ne yapalım?

Her sanat dalının en güzel örneklerini bir sepette toplayıp önümüze sunan Paris Sonbahar Festivali hakkında her şey www.festival-automne.com adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.