• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Stockholm Uçak Bileti 1 Haziran - 31 Ağustos

Parkteatern

Parkteatern Stockholm’un parklarını şenlendiren festival: Parkteatern.

İsveç’in başkenti Stockholm’a yazın geldiğini anlamanız için takvim yapraklarına ya da dijital ajandalara gerek yok. Şehirdeki parklara eğlence ve sanat kokulu çiçekler açtıran Parkteatern, yazın geldiğini haber vermek gibi bir görev edinmiş zaten kendine. 1942 yılından beri düzenlenen bu etkinlik; tiyatrodan dansa, konserlerden sirk gösterilerine birçok etkinliği Stockholm’un parklarına taşıyor. Üstelik bu gösterilere katılmak için ne rezervasyona ne de bilet almanıza gerek var. Parkteatern kapsamında yapılan her şey ücretsiz ve yaz aylarında İsveç’in havasını soluyan herkesin sanatla buluşması için yapılan etkinlikler. Ayrıca Parkteatern’ün İsveç kültürünü tanıtmak için yerel müzik aletleri ve halk dansları atölyeleri verdiğini de belirtmeden geçemeyeceğiz. Bol oksijenli ve bol mekanlı Parkteatern’ün sanat üzerine gerçekleştirilen atölyelerine ve söyleşilerine de katılabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise etkinliğin programını incelemek olacak. Parkteatern ile şehrin bambaşka bir yüzüyle tanışmaya hazır mısınız?
Etkinlik hakkında detaylı bilgi www.kulturhusetstadsteatern.se/parkteatern adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.