Stockholm Uçak Bileti 1 Haziran - 31 Ağustos

Parkteatern

Stockholm’un parklarını şenlendiren festival: Parkteatern.

İsveç’in başkenti Stockholm’a yazın geldiğini anlamanız için takvim yapraklarına ya da dijital ajandalara gerek yok. Şehirdeki parklara eğlence ve sanat kokulu çiçekler açtıran Parkteatern, yazın geldiğini haber vermek gibi bir görev edinmiş zaten kendine. 1942 yılından beri düzenlenen bu etkinlik; tiyatrodan dansa, konserlerden sirk gösterilerine birçok etkinliği Stockholm’un parklarına taşıyor. Üstelik bu gösterilere katılmak için ne rezervasyona ne de bilet almanıza gerek var. Parkteatern kapsamında yapılan her şey ücretsiz ve yaz aylarında İsveç’in havasını soluyan herkesin sanatla buluşması için yapılan etkinlikler. Ayrıca Parkteatern’ün İsveç kültürünü tanıtmak için yerel müzik aletleri ve halk dansları atölyeleri verdiğini de belirtmeden geçemeyeceğiz. Bol oksijenli ve bol mekanlı Parkteatern’ün sanat üzerine gerçekleştirilen atölyelerine ve söyleşilerine de katılabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise etkinliğin programını incelemek olacak. Parkteatern ile şehrin bambaşka bir yüzüyle tanışmaya hazır mısınız?
Etkinlik hakkında detaylı bilgi www.kulturhusetstadsteatern.se/parkteatern adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.