Hatay Uçak Bileti 6 Haziran - 4 Temmuz

Payas Kervansaray Şenlikleri

Ramazan ruhunu en güzel şekilde yansıtan etkinliklerden biri olan Payas Kervansaray Şenlikleri bu yıl da ramazana hazır.

“Nerede o eski ramazan ruhu? Artık ramazanların eski tadı yok.” diyenleri Hatay’a alabilir miyiz? Size o ruhun hala yaşadığını göstermek istiyoruz. Yıllardır belediye tarafından her ramazan ayında düzenlenen ve gelenekselleşmiş bir hal alan Payas Kervansaray Şenlikleri, ramazan ayının ilk gününden son gününe dek, yirmi dokuz gün boyunca sürüyor. Komşu illerden de birçok ziyaretçi çeken festivale günde yaklaşık iki bin beş yüz kişi katılıyor. Mimar Sinan’ın yıllara meydan okuyan eserlerinden biri olan Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi’nde düzenlenen Payas Kervansaray Şenlikleri, aynı zamanda, tarihi ve ramazan eğlencelerini bir araya getiriyor. Bu tarihi yapıda Mehter Takımı’nı izlemek ise ayrı bir keyif, söylemeden edemeyeceğiz. Orta oyunları, gölge oyunları, müzik dinletileri, konserler gibi daha birçok etkinliğin yapıldığı Payas Kervansaray Şenlikleri ülkemizin ünlü şarkıcılarını da şenliğe katılanlarla buluşturuyor.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.