Hatay Uçak Bileti 1 Eylül - 28 Eylül

Payas Kervansaray Şenlikleri

Ramazan ruhunu en güzel şekilde yansıtan etkinliklerden biri olan Payas Kervansaray Şenlikleri bu yıl da ramazana hazır.

“Nerede o eski zamanların ruhu? Artık hiçbir şeyin eski tadı yok.” diyenleri Hatay’a alabilir miyiz? Size o ruhun hala yaşadığını göstermek istiyoruz. Yıllardır belediye tarafından Türk kültürünü canlı tutmak amacıyla düzenlenen ve gelenekselleşmiş bir hal alan Payas Kervansaray Şenlikleri, bu yıl ramazan ayında değil, eylül ayında gerçekleştiriliyor. Komşu illerden de birçok ziyaretçi çeken festivale günde yaklaşık iki bin beş yüz kişi katılıyor. Mimar Sinan’ın yıllara meydan okuyan eserlerinden biri olan Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi’nde düzenlenen Payas Kervansaray Şenlikleri, aynı zamanda, tarihi ve ramazan eğlencelerini bir araya getiriyor. Bu tarihi yapıda Mehter Takımı’nı izlemek ise ayrı bir keyif, söylemeden edemeyeceğiz. Orta oyunları, gölge oyunları, müzik dinletileri, konserler gibi daha birçok etkinliğin yapıldığı Payas Kervansaray Şenlikleri ülkemizin ünlü şarkıcılarını da şenliğe katılanlarla buluşturuyor.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.