• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Hatay Uçak Bileti 1 Eylül - 28 Eylül

Payas Kervansaray Şenlikleri

Payas Kervansaray Şenlikleri Ramazan ruhunu en güzel şekilde yansıtan etkinliklerden biri olan Payas Kervansaray Şenlikleri bu yıl da ramazana hazır.

“Nerede o eski zamanların ruhu? Artık hiçbir şeyin eski tadı yok.” diyenleri Hatay’a alabilir miyiz? Size o ruhun hala yaşadığını göstermek istiyoruz. Yıllardır belediye tarafından Türk kültürünü canlı tutmak amacıyla düzenlenen ve gelenekselleşmiş bir hal alan Payas Kervansaray Şenlikleri, bu yıl ramazan ayında değil, eylül ayında gerçekleştiriliyor. Komşu illerden de birçok ziyaretçi çeken festivale günde yaklaşık iki bin beş yüz kişi katılıyor. Mimar Sinan’ın yıllara meydan okuyan eserlerinden biri olan Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi’nde düzenlenen Payas Kervansaray Şenlikleri, aynı zamanda, tarihi ve ramazan eğlencelerini bir araya getiriyor. Bu tarihi yapıda Mehter Takımı’nı izlemek ise ayrı bir keyif, söylemeden edemeyeceğiz. Orta oyunları, gölge oyunları, müzik dinletileri, konserler gibi daha birçok etkinliğin yapıldığı Payas Kervansaray Şenlikleri ülkemizin ünlü şarkıcılarını da şenliğe katılanlarla buluşturuyor.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.