• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Prag Uçak Bileti 12 Mayıs - 4 Haziran

Prag Baharı Uluslararası Müzik Festivali

Prag Baharı Uluslararası Müzik Festivali Prag’ın en büyük etkinliği olan Prag Baharı ile müzik dolu günler sizi bekliyor.

Prag’ın tarihi binalarının içerisinde kulaklarınızın dinleyebileceği en iyi müzik ziyafetlerinden birine hazır olun. Hem atmosferiyle hem de dünyanın dört bir yanından gelen müzisyenleriyle sizi bambaşka dünyalara yolculuk yaptıracak olan Prag Baharı Uluslararası Müzik Festivali, ayrı mekanlarda yapılan ve günde altı konseri bulan dopdolu programıyla sizi ağırlamaya en misafirperver ev sahiplerini kıskandıracak kadar hazır durumda. Klasik müzik dinletilerinin yanında bale, tiyatro ve hatta rock müzik konserlerine bile yer veren Prag Baharı, hiç kuşkusuz ki şehrin hatta ülkenin en büyük festivali. Kentin müzikle buluşmasını sağlayan ve size unutulmayacak bir Prag hatırası bırakacak olan Prag Baharı’nda “Kesinlikle gitmeliyim!” dediğiniz bir konser varsa hemen biletinizi almanızı öneririz çünkü festival sadece Çek Cumhuriyeti’nden değil Avrupa’dan da birçok sanatseverin uğrak noktası oluyor.
Festival programı ve biletler için resmi internet sitesi olan www.festival.cz adresine tıklayabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.