• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Brüksel Uçak Bileti 15 Ağustos - 18 Ağustos

Pukkelpop Müzik ve Dans Festivali

Pukkelpop Müzik ve Dans Festivali Farklı müzik tarzlarının ortak noktası; Pukkelpop Müzik ve Dans Festivali.

Her ne kadar müzik evrensel olsa da, farklı kültürlerden insanları birleştiriyor olsa da birbirinden farklı müzik tarzlarının zenginliğin yanında bir ayrışmaya sebep olduğu açık. Hiç endişelenmeyin, hangi tarz müziği severseniz sevin, çok eğleneceğiniz ve bir dahaki seneyi iple çekmenize vesile olacak bir festival biliyoruz. İlki 1985 yılında düzenlenen ve Belçika’nın en iyi açık hava festivali olan Pukkelpop Müzik ve Dans Festivali, dünyadaki her kültürü bir araya getirmeye oldukça kararlı. Bu amacını da yıllardan beri başarıyla yerine getiriyor zaten. Guns N’ Roses’dan Daft Punk’a, Björk’ten Iron Maiden’a birçok başarılı grubu ve ismi ağırlayan bu festivalin ismini vücudunuza dövme yaptırmak isterseniz hiç şaşırmayız. Üstelik festival alanında ücretsiz bir şekilde kamp yapabilmeniz de bu festivale kalp gözlü emoji göndermeniz için gayet geçerli bir sebep.
Pukkelpop Müzik ve Dans Festivali hakkında bilmek istediğiniz her şey www.pukkelpop.be adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.