İzmir Uçak Bileti 1 Eylül - 30 Eylül

PWA Windsurf Dünya Kupası

Dünyanın en başarılı rüzgar sörfçüleri İzmir Alaçatı’da dünya kupasını kazanmak için yarışacaklar.

Alaçatı deyince deniz ve rüzgar, deniz ve rüzgar deyince rüzgar sörfü gelir akıllara. Bırakın kendinizi İzmir’in enfes sularına! Geçtiğimiz 9 yıl boyunca Pegasus’un ana sponsorluğunda gerçekleşen PWA Windsurf Dünya Kupası, bu yıl onuncu kez sörf aşıklarıyla buluşuyor. Dünyanın her yerinden, denizin üstünde olmaya kendini adamış onlarca sporcunun bir araya geldiği organizasyon, her yıl olduğu gibi, bu yıl da sporseverlerin bol heyecanlı saatler geçirmesini sağlayacak. Türkiye’de rüzgar sörfü sporunun bilinmesi ve gelişmesi amacıyla önemli sponsorların desteğini arkasına alan ve bu amaca ulaşarak spora büyük katkı sağlayan PWA Windsurf Dünya Kupası 2016 yılında da dünyada bu spor için en elverişli merkezlerden biri olan Alaçatı’da düzenlenecek. 30’dan fazla ülkeden 80’i aşkın sporcunun katıldığı PWA Windsurf Dünya Kupası’nda dünyanın en iyilerinin kapışmasını izlerken aynı zamanda etkinlik alanındaki aktivitelere de katılabilirsiniz. Deniz, spor ve aktivite bir araya geldiğinde eğlenmemek imkansız!

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.