• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Hamburg Uçak Bileti 28 Eylül - 7 Ekim

PWA Windsurf Dünya Kupası

PWA Windsurf Dünya Kupası Dünyanın en başarılı rüzgar sörfçüleri İzmir Alaçatı’da dünya kupasını kazanmak için yarışacaklar.

Geçtiğimiz 9 yıl boyunca Pegasus’un ana sponsorluğunda gerçekleşen PWA Windsurf Dünya Kupası, bu yıl onuncu kez sörf aşıklarıyla buluşuyor. Dünyanın her yerinden, denizin üstünde olmaya kendini adamış onlarca sporcunun bir araya geldiği organizasyon, her yıl olduğu gibi, bu yıl da sporseverlerin bol heyecanlı saatler geçirmesini sağlayacak. 30’dan fazla ülkeden 80’i aşkın sporcunun katıldığı PWA Windsurf Dünya Kupası’nda dünyanın en iyilerinin kapışmasını izlerken aynı zamanda etkinlik alanındaki aktivitelere de katılabilirsiniz. Deniz, spor ve aktivite bir araya geldiğinde eğlenmemek imkansız!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.