İzmir Uçak Bileti 1 Eylül - 30 Eylül

PWA Windsurf Dünya Kupası

Dünyanın en başarılı rüzgar sörfçüleri İzmir Alaçatı’da dünya kupasını kazanmak için yarışacaklar.

Alaçatı deyince deniz ve rüzgar, deniz ve rüzgar deyince rüzgar sörfü gelir akıllara. Bırakın kendinizi İzmir’in enfes sularına! Geçtiğimiz 9 yıl boyunca Pegasus’un ana sponsorluğunda gerçekleşen PWA Windsurf Dünya Kupası, bu yıl onuncu kez sörf aşıklarıyla buluşuyor. Dünyanın her yerinden, denizin üstünde olmaya kendini adamış onlarca sporcunun bir araya geldiği organizasyon, her yıl olduğu gibi, bu yıl da sporseverlerin bol heyecanlı saatler geçirmesini sağlayacak. Türkiye’de rüzgar sörfü sporunun bilinmesi ve gelişmesi amacıyla önemli sponsorların desteğini arkasına alan ve bu amaca ulaşarak spora büyük katkı sağlayan PWA Windsurf Dünya Kupası 2016 yılında da dünyada bu spor için en elverişli merkezlerden biri olan Alaçatı’da düzenlenecek. 30’dan fazla ülkeden 80’i aşkın sporcunun katıldığı PWA Windsurf Dünya Kupası’nda dünyanın en iyilerinin kapışmasını izlerken aynı zamanda etkinlik alanındaki aktivitelere de katılabilirsiniz. Deniz, spor ve aktivite bir araya geldiğinde eğlenmemek imkansız!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.