• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Zürih Uçak Bileti 4 Kasım - 6 Kasım

Red Bull Flying Illusion

Red Bull Flying Illusion Dansın en büyüleyici haliyle Zürih’te buluşmak, yaşamanız gereken deneyimlerden.

Enerjisiyle hepimizi aurasına alan break dans ve yaşımız kaç olursa olsun ağzımızı her seferinde açık bırakan illüzyon gösterileri. Bu ikiliyi Red Bull Flying Illusion sayesinde bir arada görmeniz mümkün desek? Üstelik bu gösteriyi de dünyanın önde gelen break dansçıları yapıyor diye de bir eklemede bulunsak? Eminiz ki şu anda heyecanınızı kontrol etmekte güçlük çekiyorsunuz. Siz bir de Hallenstadion’da düzenlenen Red Bull Flying Illusion’ı izlerken kendinizi hayal edin! Soluksuz izleyeceğiniz kelimenin tam anlamıyla adrenalin dolu bir görsel şölen olan bu etkinliğin hiçbir saniyesi hafızalarınızdan silinmeyecek. Şaşırtıcı performanslarla dolu bir gece için hemen biletinizi alın ve Zürih’e en heyecan verici noktadan selam çakın. Red Bull Flying Illusion eşsiz bir gösteri sunmak için enerjik bir şekilde sizi bekliyor. Red Bull Flying Illusion hakkında daha fazla bilgi için www.flyingillusion.redbull.com adresine tıklamanız yeterli.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.