Zürih Uçak Bileti 4 Kasım - 6 Kasım

Red Bull Flying Illusion

Dansın en büyüleyici haliyle Zürih’te buluşmak, yaşamanız gereken deneyimlerden.

Enerjisiyle hepimizi aurasına alan break dans ve yaşımız kaç olursa olsun ağzımızı her seferinde açık bırakan illüzyon gösterileri. Bu ikiliyi Red Bull Flying Illusion sayesinde bir arada görmeniz mümkün desek? Üstelik bu gösteriyi de dünyanın önde gelen break dansçıları yapıyor diye de bir eklemede bulunsak? Eminiz ki şu anda heyecanınızı kontrol etmekte güçlük çekiyorsunuz. Siz bir de Hallenstadion’da düzenlenen Red Bull Flying Illusion’ı izlerken kendinizi hayal edin! Soluksuz izleyeceğiniz kelimenin tam anlamıyla adrenalin dolu bir görsel şölen olan bu etkinliğin hiçbir saniyesi hafızalarınızdan silinmeyecek. Şaşırtıcı performanslarla dolu bir gece için hemen biletinizi alın ve Zürih’e en heyecan verici noktadan selam çakın. Red Bull Flying Illusion eşsiz bir gösteri sunmak için enerjik bir şekilde sizi bekliyor. Red Bull Flying Illusion hakkında daha fazla bilgi için www.flyingillusion.redbull.com adresine tıklamanız yeterli.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.