• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Hamburg Uçak Bileti 19 Eylül - 22 Eylül

Reeperbahn Festival

Reeperbahn Festival Hamburg sokaklarını gerçekten tanımanızı sağlayacak Reeperbahn Festival, tarihi şehre eğlenceyi taşıyor.

Hamburg’un dillere destan festivali her yıl olduğu gibi bu yıl da sokakların ne kadar mükemmel festival alanları olduğunu göstermeye kararlı. Sokaklar dışında 70’den fazla mekanın da Reeperbahn Festival’e dahil olduğunu ve etkinliklerin bu alanlarda da düzenlendiğini hemen belirtelim. Dünyanın dört bir yanından gelen ünlü müzik gruplarını ve müzisyenleri dinleme fırsatı bulabileceğiniz Reeperbahn Festival, amatör ve başarılı gruplar keşfetmeniz için de bire bir. Festival zamanında Hamburg sokaklarına sadece verilen konserlerin renk verdiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sokaklarda ve mekanlarda kurulan sergi alanları da Reeperbahn Festival’i sevmenizi sağlayacak bir diğer etkinlik kolu. Ayrıca açık hava sinema gösterimleri de Hamburg’un tarihi kokusunu ciğerlerinize çekerken izleyebileceğiniz tarihi filmlerle dolu. Tabii her zamanki gibi yeni yeteneklerin keşfedilmesine destek veren Reeperbahn Festival, burada da genç sinemacıların filmlerine de yer veriyor. Bu dikkat çekici ve unutulmaz festival ile Hamburg’un eğlenceli yüzüyle tanışmaya hazır mısınız?
Reeperbahn Festival hakkında bilmek isteyeceğiniz her şeye www.reeperbahnfestival.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.