Atina Uçak Bileti 1 Mayıs - 31 Mayıs

Rockwave Festival

Dünyaca ünlü starlar ile Atina’da buluşma fırsatını kaçırmayın.

Atina’nın en önemli müzik festivallerinden biri olan Rockwave Festival, kelimenin tam anlamıyla sizin bildiğiniz festivallerden değil. Normal müzik festivallerinin aksine bu festival gün gün değil, ay ay olarak konuklarını ağırlıyor. Mayıs ayında başlayan ve eğlenceyi parça parça ama en etkili veren Rockwave Festival’de Robbie Williams’tan Judas Priest’e, The Cure’dan Guns ‘N Roses’a kadar birçok dünyaca ünlü grubu ve ismi canlı olarak dinlemeniz mümkün. Ayrıca farklı tarzlara hitap eden bu festival sayesinde, Rockwave’in düzenlendiği Terra Vibe Park’ta tam bir kültür bayramı yaşanıyor. İki sahnesinde de birbirinden efsane performanslar sergilenen Atina’nın bu müzik dolu festivali nedeniyle Rockwave’e özel olarak iki parçaya bölünmek isterseniz hiç şaşırmayız. Bu yıl yirmi birinci yaşını kutlayacak Rockwave Festival ile antik kent Atina’nın en çılgın ve eğlenceli haliyle tanışma fırsatı sizi bekliyor.
Müziğin bir saniye susmadığı Rockwave Festival hakkında her şey, festivalin resmi sayfası olan www.rockwavefestival.gr’de.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.