• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Atina Uçak Bileti 6 Temmuz - 20 Temmuz

Rockwave Festival

Rockwave Festival Dünyaca ünlü starlar ile Atina’da buluşma fırsatını kaçırmayın.

Yalnız Atina’nın değil Yunanistan’ın da en önemli müzik festivallerinden biri olan Rockwave Festival, komşu ziyareti yapmışken sizi müziğe de doyuracak bir festival. Bu yıl Temmuz ayında gerçekleştirilecek ve yine bol eğlence sunacak olan Rockwave Festival’de Placebo’dan Anathema’ya, Evanescence’dan Epica’ya kadar birçok dünyaca ünlü grubu ve ismi bu yıl canlı olarak dinlemeniz mümkün. Ayrıca farklı tarzlara hitap eden bu festival sayesinde, Rockwave’in düzenlendiği Terra Vibe Park’ta tam bir kültür bayramı yaşanıyor. İki sahnesinde de birbirinden efsane performanslar sergilenen Atina’nın bu müzik dolu festivali nedeniyle Rockwave’e özel olarak iki parçaya bölünmek isterseniz hiç şaşırmayız. Bu yıl yirmi birinci yaşını kutlayacak Rockwave Festival ile antik kent Atina’nın en çılgın ve eğlenceli haliyle tanışma fırsatı sizi bekliyor.

Müziğin bir saniye susmadığı Rockwave Festival hakkında her şey, festivalin resmi sayfası olan www.rockwavefestival.gr’de.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.