Atina Uçak Bileti 1 Temmuz - 2 Temmuz

Rockwave Festival

Dünyaca ünlü starlar ile Atina’da buluşma fırsatını kaçırmayın.

Yalnız Atina’nın değil Yunanistan’ın da en önemli müzik festivallerinden biri olan Rockwave Festival, komşu ziyareti yapmışken sizi müziğe de doyuracak bir festival. Bu yıl Temmuz ayında gerçekleştirilecek ve yine bol eğlence sunacak olan Rockwave Festival’de Placebo’dan Anathema’ya, Evanescence’dan Epica’ya kadar birçok dünyaca ünlü grubu ve ismi bu yıl canlı olarak dinlemeniz mümkün. Ayrıca farklı tarzlara hitap eden bu festival sayesinde, Rockwave’in düzenlendiği Terra Vibe Park’ta tam bir kültür bayramı yaşanıyor. İki sahnesinde de birbirinden efsane performanslar sergilenen Atina’nın bu müzik dolu festivali nedeniyle Rockwave’e özel olarak iki parçaya bölünmek isterseniz hiç şaşırmayız. Bu yıl yirmi birinci yaşını kutlayacak Rockwave Festival ile antik kent Atina’nın en çılgın ve eğlenceli haliyle tanışma fırsatı sizi bekliyor.

Müziğin bir saniye susmadığı Rockwave Festival hakkında her şey, festivalin resmi sayfası olan www.rockwavefestival.gr’de.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.