SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Roma Uçak Bileti 18 Ekim - 28 Kasım

Roma Film Festivali

Roma Film Festivali İtalya’nın genç ama ses getiren festivali Roma Film Festivali sinema dünyasının ünlü isimlerini şehre getiriyor.

Roma her zaman güzel ama söz konusu Roma Film Festivali ise şehrin daha canlı kanlı olduğu da bir gerçek. Roma Film Festivali; dünya starlarının fırtınalar estirdiği kırmızı halı töreniyle, yılın başarılı film ve oyuncularına verilen ödüllerle adından söz ettiriyor ama festival dahilinde uzun süredir beklediğiniz birbirinden kaliteli filmlerle bir araya gelebiliyor olmanız da önemli bir unsur. Şehrin pek çok önemli lokasyonunda gerçekleştirilen etkinliklerden en önemlisi ise tahmin edebileceğiniz üzere Auditorium Parco Della Musica’da gerçekleştirilen ödül töreni. Sanatın ve tarihin şehri Roma’da, belki de sinema tarihinde önemli bir yer edinecek filmleri izleme fırsatınız varken kaçırmamalısınız.

Roma Film Festivali hakkında öğrenmek istediğiniz her şey festivalin resmi sitesinde: www.romacinemafest.it


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.