• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Roma Uçak Bileti 7 Nisan - 7 Nisan

Roma Maratonu

Roma Maratonu Dünyanın her yerinden sporcu ağırlayan Roma Maratonu için heyecan dorukta.

Sporu sever destekleriz tabii ki bazı etkinlikler var ki kendini diğerlerinden kolaylıkla ayırıp gönlümüzün tam ortasına yerleşiveriyor. İşte, Roma Maratonu da tam bu bahsettiğimiz organizasyonlardan. Sanat ve tarihin nazlı kızı Roma’yı sporla buluşturan Roma Maratonu’nun bu yıl yirmi ikincisi düzenleniyor. Maraton’da genellikle Etiyopyalı atletlerin adını duysanız da bu sizi yanıltmasın. Roma Maratonu, dünyanın her yerinden yaklaşık 60 bin sporcuyu ağırlıyor. Kolezyum ve Vittorio Emanuele Anıtı arasında bulunan 42 kilometrelik parkurda ister koşabilir isterseniz de bu meşhur maratonu ve dünyaca ünlü sporcuları izleyebilirsiniz. Eğer Roma Maratonu kapsamında Fori Imperiali Bulvarı’nın tozunu dumana katmak istiyorsanız öncelikle maratonun resmi sitesinden başvuru yapmanız gerekecek. Ayrıca Roma Maratonu’nda sadece spor heyecanını değil, Roma’nın eğlencesini de tadımlayabileceğinizi hemen belirtelim. Koşuya tarihi elbiselerle katılan insanlar Roma’nın gülen yüzünü sizinle tanıştıracak. Roma Maratonu hakkında bilmek istediğiniz her şey için www.maratonadiroma.it adresine tıklamanız yeterli.

Maratonu yerinde izlemek için Roma uçak bileti almayı unutmayın.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.