Roma Uçak Bileti 8 Nisan - 8 Nisan

Roma Maratonu

Dünyanın her yerinden sporcu ağırlayan Roma Maratonu için heyecan dorukta.

Sporu sever destekleriz tabii ki bazı etkinlikler var ki kendini diğerlerinden kolaylıkla ayırıp gönlümüzün tam ortasına yerleşiveriyor. İşte, Roma Maratonu da tam bu bahsettiğimiz organizasyonlardan. Sanat ve tarihin nazlı kızı Roma’yı sporla buluşturan Roma Maratonu’nun bu yıl yirmi ikincisi düzenleniyor. Maraton’da genellikle Etiyopyalı atletlerin adını duysanız da bu sizi yanıltmasın. Roma Maratonu, dünyanın her yerinden yaklaşık 60 bin sporcuyu ağırlıyor. Kolezyum ve Vittorio Emanuele Anıtı arasında bulunan 42 kilometrelik parkurda ister koşabilir isterseniz de bu meşhur maratonu ve dünyaca ünlü sporcuları izleyebilirsiniz. Eğer Roma Maratonu kapsamında Fori Imperiali Bulvarı’nın tozunu dumana katmak istiyorsanız öncelikle maratonun resmi sitesinden başvuru yapmanız gerekecek. Ayrıca Roma Maratonu’nda sadece spor heyecanını değil, Roma’nın eğlencesini de tadımlayabileceğinizi hemen belirtelim. Koşuya tarihi elbiselerle katılan insanlar Roma’nın gülen yüzünü sizinle tanıştıracak. Roma Maratonu hakkında bilmek istediğiniz her şey için www.maratonadiroma.it adresine tıklamanız yeterli.

Maratonu yerinde izlemek için Roma uçak bileti almayı unutmayın.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.