• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Kopenhag Uçak Bileti 29 Haziran - 6 Temmuz

Roskilde Festivali

Roskilde Festivali Avrupa’nın en büyük ve en önemli müzik organizasyonlarından Roskilde Festivali müzikseverlerin ajandasında yerini alıyor.

Akciğerlerinize çektiğiniz havanın içine eğlence ve neşe dolu notalar serpiştirmeye hazırsanız sizi Danimarka’nın olduğu kadar Avrupa’nın da en harika müzik festivallerinden biri olan Roskilde Festivali’ne doğru alalım. Öncelikle 24 Haziran ve 1 Temmuz arasında hiçbir plan yapmayın ve bu festivalin adını ajandanıza “bold” harflerle yazın. Roskilde Festivali’nde yaklaşık 200 sanatçı ve grup haricinde hayatınızın en eğlenceli dakikaları da sahne alacak. Uçsuz bucaksız çadır alanları, eğlencenizi katlayacak aktivite alanları ve dünya yıldızlarının canlı performansları eşliğinde kendinize bir haftalık yepyeni ve yaşanabilir bir gezegen bulmuş gibi hissedeceksiniz. Hemen hemen her müzik türünü bir arada toplayan bu dev festival ile açık havada eşsiz dakikalar yaşayacaksınız, bizden söylemesi.
Detaylı bilgi www.roskilde-festival.dk adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.