Kopenhag Uçak Bileti 25 Haziran - 2 Temmuz

Roskilde Festivali

Avrupa’nın en büyük ve en önemli müzik organizasyonlarından Roskilde Festivali müzikseverlerin ajandasında yerini alıyor.

Akciğerlerinize çektiğiniz havanın içine eğlence ve neşe dolu notalar serpiştirmeye hazırsanız sizi Danimarka’nın olduğu kadar Avrupa’nın da en harika müzik festivallerinden biri olan Roskilde Festivali’ne doğru alalım. Öncelikle 25 Haziran ve 2 Temmuz arasında hiçbir plan yapmayın ve bu festivalin adını ajandanıza “bold” harflerle yazın. Roskilde Festivali’nde yaklaşık 200 sanatçı ve grup haricinde hayatınızın en eğlenceli dakikaları da sahne alacak. Uçsuz bucaksız çadır alanları, eğlencenizi katlayacak aktivite alanları ve dünya yıldızlarının canlı performansları eşliğinde kendinize bir haftalık yepyeni ve yaşanabilir bir gezegen bulmuş gibi hissedeceksiniz. Hemen hemen her müzik türünü bir arada toplayan bu dev festival ile açık havada eşsiz dakikalar yaşayacaksınız, bizden söylemesi.
Detaylı bilgi www.roskilde-festival.dk adresinde.

×
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.