• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Moskova Uçak Bileti 27 Mart - 29 Mart

Royal Fest NN

Royal Fest NN Birbirinden başarılı kısa filmlerin ödüllendirildiği Royal Fest NN, üç gün boyunca seyircisiyle buluşuyor. Nizhny Novgorod'daki bu etkinliğe katılmak için Moskova uçak biletini şimdiden ayırtmayı unutma!

Oka ve Volga nehirlerini kavuşturan güzel şehir Nizhny Novgorod’da düzenlenen Royal Fest NN ile dünyanın dört bir yanından yarışmaya gönderilen kısa filmler ödüllerine kavuşuyor. En iyi kısa film, en iyi korku filmi, en iyi drama gibi dallarda ödüllerin verildiği Royal Fest NN’ye gönderilen filmlerin hepsini festivalin düzenlendiği üç gün boyunca izleyebilirsiniz. Golden Mile’da gerçekleştirilecek olan film festivaline dilerseniz filminizi gönderip sadece filmleri izlemekle kalmayıp katılım da sağlayabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.