• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Bologna Uçak Bileti 8 Eylül - 8 Eylül

Run Tune Up

Run Tune Up İtalya’nın Orta Çağ’ı yaşatan şehri Bologna’nın atmosferini bir de spor yaparak soluyun.

Gurme tatların ana vatanı, Avrupa’nın öğrenime en önem veren şehirlerinden biri olan Bologna’da yarışa hazır olun! Kızıl şehir olarak adlandırılan, tarihi ve mimari güzellikleriyle aklımızı başımızdan alan Bologna’da bu yıl on yedincisi düzenlenen Run Tune Up ile şehri maraton sayesinde keşfetme fırsatı ayaklarınıza geliyor. Görkemli yapıların bulunduğu Piazza Maggiore Meydanı’nda başlayıp biten Run Tune Up’ta 21 kilometrelik tarih kokulu bir parkur sizi bekliyor. Avrupa kentlerinden birçok turistin Bologna’ya gelmesine başlı başına bir sebep olan maratona katılmak için zaman geçirmeden başvuru yapmanızı öneririz. Tarihi şehri sporla birleştiren bir organizasyon olan Run Tune Up’ın yarım parkuruna katılma gibi bir şansınızın olduğunu da hemen belirtelim. Ayrıca, maratonun heyecanını biraz daha arttırmak isterseniz resmi sitedeki geri sayım oldukça yararlı olacaktır.
Rune Tune Up hakkında detaylı bilgi için www.runtuneup.it.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.