• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Prag Uçak Bileti 5 Mart - 25 Nisan

Saint Matthew Fuarı

Saint Matthew Fuarı Eğlencenin Prag haliyle tanışmak isteyenler Saint Mathew Fuarı’nda eğlenceye doyuyor.

Avrupa’nın Kalbi olarak anılan ve geçmişin güzelliklerini bütün korunmuşluğuyla bize sunan Prag’ın, gönlünüzü çoktan çaldığını biliyoruz. Şimdi ona biraz daha bağlanmanızı ve onu daha çok sevmenizi sağlayacak bir fuardan bahsedeceğiz size. Fuar dediğimize bakmayın, adı fuar olsa da bu aslında eğlenceyi size unutulmaz Prag dokusunda yaşatacak bir festival. Üstelik tarihin Prag’ın her köşesinde olduğunu ve her alana sızdığını size bir kez daha kanıtlayacak bir festival… Evet, 16. yüzyıldan günümüze kadar gelmiş ve her yıl eğlenceyi Prag’ın yanı başına bırakıp kentin eşsizliği arttıran Saint Matthew Fuarı’ndan bahsediyoruz. Bu köklü fuar 1963 yılından beri Stromovka Prag Sergi Alanı’nda yapılıyor. Kurulan dev lunaparkın içerisindeki korku evleri, sanal gerçeklik makineleri, hız trenleri ve aklınıza gelebilecek onlarca eğlence düzeneğini Saint Matthew Fuarı’nda deneyimlemeniz mümkün. İster ailenizle ister arkadaşlarınızla ister sevgilinizle gidin hiç fark etmez. Saint Matthew Fuarı; her yaştan ve her kültürden insanı buluşturmayı çok seviyor.
Prag’ın bu köklü fuarı için ayrıntılı bilgi www.matejskapout.cz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.