Prag Uçak Bileti 20 Şubat - 17 Nisan

Saint Matthew Fuarı

Eğlencenin Prag haliyle tanışmak isteyenler Saint Mathew Fuarı’nda eğlenceye doyuyor.

Avrupa’nın Kalbi olarak anılan ve geçmişin güzelliklerini bütün korunmuşluğuyla bize sunan Prag’ın, gönlünüzü çoktan çaldığını biliyoruz. Şimdi ona biraz daha bağlanmanızı ve onu daha çok sevmenizi sağlayacak bir fuardan bahsedeceğiz size. Fuar dediğimize bakmayın, adı fuar olsa da bu aslında eğlenceyi size unutulmaz Prag dokusunda yaşatacak bir festival. Üstelik tarihin Prag’ın her köşesinde olduğunu ve her alana sızdığını size bir kez daha kanıtlayacak bir festival… Evet, 16. yüzyıldan günümüze kadar gelmiş ve her yıl eğlenceyi Prag’ın yanı başına bırakıp kentin eşsizliği arttıran Saint Matthew Fuarı’ndan bahsediyoruz. Bu köklü fuar 1963 yılından beri Stromovka Prag Sergi Alanı’nda yapılıyor. Kurulan dev lunaparkın içerisindeki korku evleri, sanal gerçeklik makineleri, hız trenleri ve aklınıza gelebilecek onlarca eğlence düzeneğini Saint Matthew Fuarı’nda deneyimlemeniz mümkün. İster ailenizle ister arkadaşlarınızla ister sevgilinizle gidin hiç fark etmez. Saint Matthew Fuarı; her yaştan ve her kültürden insanı buluşturmayı çok seviyor.
Prag’ın bu köklü fuarı için ayrıntılı bilgi www.matejskapout.cz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.