Nevşehir Uçak Bileti 1 Eylül - 30 Eylül

Salcona Kapadokya Bisiklet Festivali

Nevşehir, Kapadokya’yı bisikletle keşfetmek isteyenleri bekliyor.

Açıkçası, Nevşehir’in kendine özgü bir ruhu olduğunu kabul etmeyecek birilerinin yaşadığını düşünmüyoruz. Kapadokya’nın doğal güzellikleri hepimizi büyülemekle kalmıyor, en yetenekli şairler gibi şiir yazabilmemiz için bütün ilham perilerini kalbimizin orta yerine yerleştiriyor. Kapadokya topraklarında yürümek, her yeri keşfetmek için rotalar çıkarmak çok güzel elbette ama bu asil toprakları spor yaparak, Kapadokya’nın rüzgarını hissederek dolaşmak daha heyecan verici değil mi? Bizimle aynı fikirdeyseniz size reddedemeyeceğiniz bir etkinlikten bahsedeceğiz; Salcona Kapadokya Bisiklet Festivali. Her yıl eylül ayında düzenlenen bu festival sayesinde Kapadokya’yı bisiklet üzerinde keşfetme şansınız var. Üstelik bisiklet sporunda hangi seviyede olduğunuza göre seçebileceğiniz dört etkinlik var. Dört gün süren Bisiklet Köyü Buluşması, Kapadokya’nın patikalarında hayat bulacağınız Dağ Bisikleti Etap Yarışları, doğa ile el ele tutuşabileceğiniz Veloturk Gran Fondo ve heyecan dolu dakikalara sahne olacak Dağ Bisikleti Kros Eliminatör Salcona Kapadokya Bisiklet Festivali’nde düzenlenen, bahsettiğimiz dört etkinlik. Keşif için daha mükemmel bir festival olamazdı.
Salcona Kapadokya Bisiklet Festivali hakkında her şey www.cappadociabikefestival.com adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.