• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Kayseri Uçak Bileti 29 Ağustos - 2 Eylül

Salcona Kapadokya Bisiklet Festivali

Salcona Kapadokya Bisiklet Festivali Nevşehir, Kapadokya’yı bisikletle keşfetmek isteyenleri bekliyor.

Açıkçası, Nevşehir’in kendine özgü bir ruhu olduğunu kabul etmeyecek birilerinin yaşadığını düşünmüyoruz. Kapadokya’nın doğal güzellikleri hepimizi büyülemekle kalmıyor, en yetenekli şairler gibi şiir yazabilmemiz için bütün ilham perilerini kalbimizin orta yerine yerleştiriyor. Kapadokya topraklarında yürümek, her yeri keşfetmek için rotalar çıkarmak çok güzel elbette ama bu asil toprakları spor yaparak, Kapadokya’nın rüzgarını hissederek dolaşmak daha heyecan verici değil mi? Bizimle aynı fikirdeyseniz size reddedemeyeceğiniz bir etkinlikten bahsedeceğiz; Salcona Kapadokya Bisiklet Festivali. Her yıl eylül ayında düzenlenen bu festival sayesinde Kapadokya’yı bisiklet üzerinde keşfetme şansınız var. Üstelik bisiklet sporunda hangi seviyede olduğunuza göre seçebileceğiniz dört etkinlik var. Dört gün süren Bisiklet Köyü Buluşması, Kapadokya’nın patikalarında hayat bulacağınız Dağ Bisikleti Etap Yarışları, doğa ile el ele tutuşabileceğiniz Veloturk Gran Fondo ve heyecan dolu dakikalara sahne olacak Dağ Bisikleti Kros Eliminatör Salcona Kapadokya Bisiklet Festivali’nde düzenlenen, bahsettiğimiz dört etkinlik. Keşif için daha mükemmel bir festival olamazdı.
Salcona Kapadokya Bisiklet Festivali hakkında her şey www.cappadociabikefestival.com adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.