Samsun Uçak Bileti 1 Ağustos - 15 Ağustos

Samsun Uluslararası Halk Dansları Festivali

Kültürü dansla buluşturan Samsun Uluslararası Halk Dansları Festivali bir yaş daha büyüyor.

Hangimiz küçükken bir halk dansları ekibine girip yöresel dansları severek yapmadık ki? O anları hatırlayınca bile yüzünüzde bir tebessüm beliriyor, görebiliyoruz. Peki, o günleri hatırlamaya, farklı ülkelerin kültürünü tanımaya ve iki hafta boyunca Samsun havası almaya ne dersiniz? Bu yıl otuz beşinci yaşına giren Samsun Uluslararası Halk Dansları Festivali; Romanya’dan Bosna Hersek’e, Rusya’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne kadar birçok ülkeden gelen yirmiden fazla halk dansı ekibini şehre konuk ediyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen ve gelenekselleşmenin sınırlarını çoktan aşmış olan festival birbirinden farklı kültürleri bir kez daha Samsun’da buluşturuyor. Samsun Cumhuriyet Meydanı’nın enerjisine enerji katacak olan Samsun Uluslararası Halk Dansları Festivali’nin eğlenceli ve unutulmaz anlarına siz de şahit olabilir hatta bu enerjinin bir parçası da olabilirsiniz. Üstelik festival sonlarında verilen konserlerle de eğlence katsayınızın yükseleceği garanti.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.