• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Samsun Uçak Bileti 1 Ağustos - 15 Ağustos

Samsun Uluslararası Halk Dansları Festivali

Samsun Uluslararası Halk Dansları Festivali Kültürü dansla buluşturan Samsun Uluslararası Halk Dansları Festivali bir yaş daha büyüyor.

Hangimiz küçükken bir halk dansları ekibine girip yöresel dansları severek yapmadık ki? O anları hatırlayınca bile yüzünüzde bir tebessüm beliriyor, görebiliyoruz. Peki, o günleri hatırlamaya, farklı ülkelerin kültürünü tanımaya ve iki hafta boyunca Samsun havası almaya ne dersiniz? Bu yıl otuz beşinci yaşına giren Samsun Uluslararası Halk Dansları Festivali; Romanya’dan Bosna Hersek’e, Rusya’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne kadar birçok ülkeden gelen yirmiden fazla halk dansı ekibini şehre konuk ediyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen ve gelenekselleşmenin sınırlarını çoktan aşmış olan festival birbirinden farklı kültürleri bir kez daha Samsun’da buluşturuyor. Samsun Cumhuriyet Meydanı’nın enerjisine enerji katacak olan Samsun Uluslararası Halk Dansları Festivali’nin eğlenceli ve unutulmaz anlarına siz de şahit olabilir hatta bu enerjinin bir parçası da olabilirsiniz. Üstelik festival sonlarında verilen konserlerle de eğlence katsayınızın yükseleceği garanti.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.