Saraybosna Uçak Bileti 11 Ağustos - 18 Ağustos

Saraybosna Uluslararası Film Festivali

Bosna Hersek’in en önemli festivallerinden Saraybosna Uluslararası Film Festivali bu yıl da büyük küçük bütün sinemaseverlerin buluşma noktası olacak.

Savaşın yaralarını sarmak için ne yapılabilir dersiniz? Bosna Hersek bu soruya “Sinemaya sarılmak.” cevabını vermiş olacak ki savaşın son yılı olan 1995 senesinde küllerinden doğmak için Saraybosna Uluslararası Film Festivali düzenlenmeye başlanmış. Toplumun yeniden dirilmesini sağlamak için doğan festival, bu yıl yirmi birinci kez sinemaseverleri bir araya getirecek. 70 ülkeden filmler izleyebileceğiniz Saraybosna Uluslararası Film Festivali, her yıl otuzu aşkın ülkeden izleyiciyi kendine mıknatıs gibi çekiyor. Ayrıca bu festivalin çocukların kalbinde ayrı bir yer edinmiş olduğunu da hemen belirtelim çünkü Saraybosna Uluslararası Film Festivali, çocuklara özel seçilmiş filmler gösteriyor ve sinema tutkusunu aşılamak için atölyeler düzenliyor. 9 farklı mekanda gerçekleştirilen film gösterimleri içerisinden HT EroNet Açık Hava Sineması’nın nostaljisi ise sizi çok etkileyecek bizden söylemesi.
Festival programı ve detaylı bilgi www.sff.ba adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.