• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Saraybosna Uçak Bileti 10 Ağustos - 17 Ağustos

Saraybosna Uluslararası Film Festivali

Saraybosna Uluslararası Film Festivali Bosna Hersek’in en önemli festivallerinden Saraybosna Uluslararası Film Festivali bu yıl da büyük küçük bütün sinemaseverlerin buluşma noktası olacak.

Savaşın yaralarını sarmak için ne yapılabilir dersiniz? Bosna Hersek bu soruya “Sinemaya sarılmak.” cevabını vermiş olacak ki savaşın son yılı olan 1995 senesinde küllerinden doğmak için Saraybosna Uluslararası Film Festivali düzenlenmeye başlanmış. Toplumun yeniden dirilmesini sağlamak için doğan festival, bu yıl yirmi birinci kez sinemaseverleri bir araya getirecek. 70 ülkeden filmler izleyebileceğiniz Saraybosna Uluslararası Film Festivali, her yıl otuzu aşkın ülkeden izleyiciyi kendine mıknatıs gibi çekiyor. Ayrıca bu festivalin çocukların kalbinde ayrı bir yer edinmiş olduğunu da hemen belirtelim çünkü Saraybosna Uluslararası Film Festivali, çocuklara özel seçilmiş filmler gösteriyor ve sinema tutkusunu aşılamak için atölyeler düzenliyor. 9 farklı mekanda gerçekleştirilen film gösterimleri içerisinden HT EroNet Açık Hava Sineması’nın nostaljisi ise sizi çok etkileyecek bizden söylemesi.
Festival programı ve detaylı bilgi www.sff.ba adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.