Saraybosna Uçak Bileti 12 Ağustos - 20 Ağustos

Saraybosna Uluslararası Film Festivali

Bosna Hersek’in en önemli festivallerinden Saraybosna Uluslararası Film Festivali bu yıl da büyük küçük bütün sinemaseverlerin buluşma noktası olacak.

Savaşın yaralarını sarmak için ne yapılabilir dersiniz? Bosna Hersek bu soruya “Sinemaya sarılmak.” cevabını vermiş olacak ki savaşın son yılı olan 1995 senesinde küllerinden doğmak için Saraybosna Uluslararası Film Festivali düzenlenmeye başlanmış. Toplumun yeniden dirilmesini sağlamak için doğan festival, bu yıl yirmi birinci kez sinemaseverleri bir araya getirecek. 70 ülkeden filmler izleyebileceğiniz Saraybosna Uluslararası Film Festivali, her yıl otuzu aşkın ülkeden izleyiciyi kendine mıknatıs gibi çekiyor. Ayrıca bu festivalin çocukların kalbinde ayrı bir yer edinmiş olduğunu da hemen belirtelim çünkü Saraybosna Uluslararası Film Festivali, çocuklara özel seçilmiş filmler gösteriyor ve sinema tutkusunu aşılamak için atölyeler düzenliyor. 9 farklı mekanda gerçekleştirilen film gösterimleri içerisinden HT EroNet Açık Hava Sineması’nın nostaljisi ise sizi çok etkileyecek bizden söylemesi.
Festival programı ve detaylı bilgi www.sff.ba adresinde.

×
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.