SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Priştine Uçak Bileti 2 Aralık - 7 Aralık

Skena Up Uluslararası Öğrenci Filmleri ve Tiyatro Festivali

Skena Up Uluslararası Öğrenci Filmleri ve Tiyatro Festivali Balkanlar’ın ünlü festivali Skena Up’ta sahne ve perde öğrencilerin!

Ağaç yaşken eğilir demişler. Bir Kosova festivali gibi görünse de bütün Balkanlar’a kucak açan Skena Up Festivali, şimdi olduğu gibi gelecek yıllarda da sanata değer verecek öğrencileri buluşturuyor. Öğrenciler tarafından çekilen kısa filmlerin gösterildiği ve yine öğrenciler tarafından oynanan tiyatro oyunlarının sahnelendiği Skena Up 2003 yılından beri yapılıyor. Film yapımcıları, yönetmenler gibi unvanlara sahip isimlerin de katıldığı festivalde genç yetenekler, profesyonel sanat dünyasıyla iletişim kurma şansı elde ediyorlar. Yarının sanatçılarını ya da çektikleri kısa filmleri izlemek isterseniz Skena Up Uluslararası Öğrenci Filmleri ve Tiyatro Festivali, Priştine’ye gitmişken mutlaka uğramanız gereken bir etkinlik.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.