Kopenhag Uçak Bileti 19 Şubat - 20 Şubat

Sonar Copenhagen

Elektronik müziğin görsel bir şölenle sunulduğu Sonar Copenhagen’da sınırsız eğlence ve dans sizi bekliyor.

Notalardan yoksun bir dünya düşünebiliyor musunuz? Biz düşünemiyoruz! Müzik, hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası. Hatta birçoğumuz için Maslow Hiyerarşisi’nde yeri bile var. Peki, müziğin olduğu yerde dans olmadan olur mu? Kaliteli müziği duyduğunuzda yerinizde durabileceğinizi hiç sanmıyoruz. Şimdi bu müzik ve dans ikilisinin mutlu birlikteliğine bir şey daha ekleyelim; görsel bütünlük. İşte, Sonar Copenhagen böylece doğmuş oldu! 1994 yılından bu yana düzenlenen Sonar Festivali’nin Danimarka ayağı olan ve ülkenin başkentinde gerçekleştirilen Sonar Copenhagen, dünyanın en ünlü elektronik müzik sanatçılarını muhteşem bir bütünlükle ağırlayan bir festival. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Kopenhag Konser Salonu’nda düzenlenecek olan Sonar Copenhagen, hem düzenlendiği yerin mimarisi hem de kaliteli içeriğiyle kendine, minik ve asil bir kedi gibi, aşık etmeyi başaracak. Sonar Copenhagen hakkında detaylı bilgi ve biletler, festivalin resmi sayfası www.sonarcopenhagen.com’de.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.