• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Kopenhag Uçak Bileti 19 Şubat - 20 Şubat

Sonar Copenhagen

Sonar Copenhagen Elektronik müziğin görsel bir şölenle sunulduğu Sonar Copenhagen’da sınırsız eğlence ve dans sizi bekliyor.

Notalardan yoksun bir dünya düşünebiliyor musunuz? Biz düşünemiyoruz! Müzik, hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası. Hatta birçoğumuz için Maslow Hiyerarşisi’nde yeri bile var. Peki, müziğin olduğu yerde dans olmadan olur mu? Kaliteli müziği duyduğunuzda yerinizde durabileceğinizi hiç sanmıyoruz. Şimdi bu müzik ve dans ikilisinin mutlu birlikteliğine bir şey daha ekleyelim; görsel bütünlük. İşte, Sonar Copenhagen böylece doğmuş oldu! 1994 yılından bu yana düzenlenen Sonar Festivali’nin Danimarka ayağı olan ve ülkenin başkentinde gerçekleştirilen Sonar Copenhagen, dünyanın en ünlü elektronik müzik sanatçılarını muhteşem bir bütünlükle ağırlayan bir festival. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Kopenhag Konser Salonu’nda düzenlenecek olan Sonar Copenhagen, hem düzenlendiği yerin mimarisi hem de kaliteli içeriğiyle kendine, minik ve asil bir kedi gibi, aşık etmeyi başaracak. Sonar Copenhagen hakkında detaylı bilgi ve biletler, festivalin resmi sayfası www.sonarcopenhagen.com’de.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.