• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Stockholm Uçak Bileti 1 Haziran - 1 Haziran

Stockholm Maratonu

Stockholm Maratonu Stockholm Maratonu, Stockholm’u yürüyerek değil koşarak keşfetmenizi sağlayacak.

Bu yıl otuz sekizincisi düzenlenecek Stockholm Maratonu için ısınmaya şimdiden başlasanız iyi olur. Şehri sporla buluşturan bu maraton sayesinde Stockholm’un tadını mükemmel bir parkurla çıkarabilirsiniz. Dünyanın her yerinden profesyonel sporcuların ve sporu bir yaşam tarzı olarak benimsemiş insanların katıldığı Stockholm Maratonu 42 kilometrelik bir parkur. 18 yaş üzerinde herkesin katılımına açık bu maratonu 6 saatten kısa bir sürede bitirirseniz siz de kazananlar arasına adınızı yazdırabilir ve maratona özel tişörtlerden birinin sahibi olabilirsiniz. Başlangıç ve bitiş çizgisi Olimpic Stadium olan ve bu yıl 20 bin kişinin katılması beklenen Stockholm Maratonu’nda siz de çok geç olmadan yerinizi ayırtın, hatta şimdiden şehirde esmeye başlayan maraton rüzgarına kendinizi bırakın. Bu arada maratonun her yıl 12.00’de başladığını da belirtmeden geçmeyelim.

Stockholm Maratonu’nda koşanlardan biri olmak ve daha detaylı almak istiyorsanız maratonun resmi sitesi olan www.stockholmmarathon.se’ye tıklayabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.