• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Stuttgart Uçak Bileti 4 Temmuz - 14 Temmuz

Stuttgart Açık Hava Caz Festivali

Stuttgart Açık Hava Caz Festivali Stuttgart, yirmi birinci kez açık havada caz müziğe doyacak.

Stuttgart’ın bir tablodan çıkmış gibi duran mimari eserlerini, düzenini, bütün yorgunluğunuzu unutturan şirin mi şirin parklarını ve istediğiniz gibi gezebileceğiniz yemyeşil geniş sokaklarını düşünün. Birden kulağınızda bir müzik çalmaya başladı değil mi? İmkanınız olsa 3D çıktısını alıp evinizin baş köşesine koyacağınız Stuttgart’ı sizin için daha unutulmaz kılacak bir etkinlik biliyoruz ve sizle bu sırrımızı paylaşmak istiyoruz. Stuttgart Açık Hava Caz Festivali, sadece Almanya’nın değil Avrupa’nın da en prestijli ve bol katılımlı caz festivallerinden biri. Adından da anlaşıldığı üzere açık havada yapılan bu festival Schlossplatz, Mercedes-Benz Müzesi, BIX Caz Club ve Sparda World olmak üzere dört efsanevi mekanda gerçekleştiriliyor. Dillere destan mimari eserler ve caz müziğinin değerli isimlerini müzikseverlerle buluşturan Stuttgart Açık Hava Caz Festivali hiç kuşkusuz ki en önemli müzik festivalleri arasına ismini yazdırmış durumda.
Festival hakkında bilmek istediğiniz her şey ve biletler, www.jazzopen.com adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.