• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Moskova Uçak Bileti 2 Temmuz - 25 Ağustos

Summer Ballet Festival

Summer Ballet Festival Birçok bale eseri izleyebileceğiniz Summer Ballet Festival sizi bekliyor!

Sanatın dili olmaz, haydi toplaşın! Konu, Moskova’nın gelenekselleşen etkinliği Summer Ballet Festival olunca akan sular duruyor, dünyadaki bitkiler bile dile geliyor hem. 2001 yılından bu yana düzenlenen festival, size baleyle dolu etkileyici saatler vadediyor. Rusya’nın önemli müzik okullarından seçilen yetenekli ve genç müzisyenlerinden oluşmuş orkestrası ve başarılı bale sanatçılarının bir araya geldiği Summer Ballet Fest’e karşı koymak imkansız bir hale geliyor. Russian National Theatre’da bu yıl on yedinci kez düzenlenecek olan festivalin sanatçıları o kadar başarılı ki bu da Russian National Theatre’ın merdivenleri üçer beşer çıkmasına yardımcı olmuş. Birçok Avrupa ülkesine turneler de düzenleyen ekip, sadece Birleşik Krallık’ta 1500 gösterime imza atmış. Rus Balesi’ni daha yakından tanımak için Summer Ballet Festival’i kesinlikle kaçırmamanızı öneririz. Moskova’yı bir de Summer Ballet Festival sayesinde tanıyın.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.