Moskova Uçak Bileti 1 Haziran - 29 Ağustos

Summer Ballet Festival

Birçok bale eseri izleyebileceğiniz Summer Ballet Festival sizi bekliyor!

Sanatın dili olmaz, haydi toplaşın! Konu, Moskova’nın gelenekselleşen etkinliği Summer Ballet Festival olunca akan sular duruyor, dünyadaki bitkiler bile dile geliyor hem. 2001 yılından bu yana düzenlenen festival, size baleyle dolu etkileyici saatler vadediyor. Rusya’nın önemli müzik okullarından seçilen yetenekli ve genç müzisyenlerinden oluşmuş orkestrası ve başarılı bale sanatçılarının bir araya geldiği Summer Ballet Fest’e karşı koymak imkansız bir hale geliyor. Russian National Theatre’da bu yıl on yedinci kez düzenlenecek olan festivalin sanatçıları o kadar başarılı ki bu da Russian National Theatre’ın merdivenleri üçer beşer çıkmasına yardımcı olmuş. Birçok Avrupa ülkesine turneler de düzenleyen ekip, sadece Birleşik Krallık’ta 1500 gösterime imza atmış. Rus Balesi’ni daha yakından tanımak için Summer Ballet Festival’i kesinlikle kaçırmamanızı öneririz. Moskova’yı bir de Summer Ballet Festival sayesinde tanıyın.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.