SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Köln Uçak Bileti 6 Temmuz - 8 Temmuz

Summerjam

Summerjam Karayipler’in müziğine olan aşktan doğmuş Summerjam ile unutulmaz bir festival deneyimi yaşayacaksınız.

Summerjam’deki enerji bir uzay aracı kaldırır, bizden söylemesi! İlki 1985 yılında yapılan ve ilk yıllarında Karayipler’de doğan reggae müziğine adanmış olan Summerjam geçen yıllarda daha farklı tarzlara da hitap etmeye başladı. Günümüzde rap ve reggae müziğin dünyaca ünlü pek çok temsilcisini üç gün boyunca, üç farklı sahnede ağırlayan Summerjam’de her yıl yaklaşık 30 bin müziksever müziğe ve dansa doyuyor. Fühlinger Gölü’nün yanı başında düzenlenen Summerjam’de doğa ve müziğin birleşiminden doğan, damağınızda kalacak bir tat sizi bekliyor.

Reggae ve rap müzik sevenlerinin en çok beklediği festivallerinden biri olan Summerjam ile ilgili her şey www.en.summerjam.de adresinde.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.