• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Bodrum Uçak Bileti 21 Haziran - 28 Haziran

Sunsplash Festival

Sunsplash Festival “Eğlence müziksiz olmaz!” diyenlerin Bodrum’daki buluşma noktası; Bodrum Sunsplash!

Deniz olur, güneş olur, kum olur, ee bir de bunlar Bodrum’da olursa müziksiz olur mu? Tabii ki olmaz! Dünyaca ünlü müzisyenlerle yaz tatillerinin en favori noktalarından Bodrum’da buluşmaya hazırlanın. Hayatınız boyunca aklınızdan çıkmayacak anlar yaşayacağınız Sunsplash Festival, Bodrum’un rüya koyu Aspat’ta düzenleniyor. Geç saatlere kadar düzenlenen partiler, kızgın kumların üzerinde konumlandırılmış dans alanları ve palmiye ağaçları arasında kurulan dinlenme alanları ile keyifli, eğlenceli ve bol müzikli bir festival sizi bekliyor. Müzik ve sınırsız eğlencenin yanında, düzenlenen yoga, graffiti ve elektronik müzik gibi atölyelerle bir dakikanızın bile boş geçmeyeceğini garantileyen Sunsplash Festival’de, eğer çocuğunuz varsa, miniklere de yer var. Çocuklar için düzenlenen uçurtma, duvar boyama gibi atölye ve aktiviteler sayesinde onların da keyfinin yerinde olduğuna emin olabilirsiniz. Muğla’nın şarkısı Bodrum, Bodrum’un melodisi Sunsplash Festival!
Size sınırsız eğlencenin kapılarını açtıracak Sunsplash Festival hakkında detaylı bilgi, festivalin resmi sitesi www.sunsplash-festival.com’da.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.