Bodrum Uçak Bileti 21 Haziran - 28 Haziran

Sunsplash Festival

“Eğlence müziksiz olmaz!” diyenlerin Bodrum’daki buluşma noktası; Bodrum Sunsplash!

Deniz olur, güneş olur, kum olur, ee bir de bunlar Bodrum’da olursa müziksiz olur mu? Tabii ki olmaz! Dünyaca ünlü müzisyenlerle yaz tatillerinin en favori noktalarından Bodrum’da buluşmaya hazırlanın. Hayatınız boyunca aklınızdan çıkmayacak anlar yaşayacağınız Sunsplash Festival, Bodrum’un rüya koyu Aspat’ta düzenleniyor. Geç saatlere kadar düzenlenen partiler, kızgın kumların üzerinde konumlandırılmış dans alanları ve palmiye ağaçları arasında kurulan dinlenme alanları ile keyifli, eğlenceli ve bol müzikli bir festival sizi bekliyor. Müzik ve sınırsız eğlencenin yanında, düzenlenen yoga, graffiti ve elektronik müzik gibi atölyelerle bir dakikanızın bile boş geçmeyeceğini garantileyen Sunsplash Festival’de, eğer çocuğunuz varsa, miniklere de yer var. Çocuklar için düzenlenen uçurtma, duvar boyama gibi atölye ve aktiviteler sayesinde onların da keyfinin yerinde olduğuna emin olabilirsiniz. Muğla’nın şarkısı Bodrum, Bodrum’un melodisi Sunsplash Festival!
Size sınırsız eğlencenin kapılarını açtıracak Sunsplash Festival hakkında detaylı bilgi, festivalin resmi sitesi www.sunsplash-festival.com’da.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.