SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Cidde Uçak Bileti 16 Aralık - 20 Aralık

Suudi Uluslararası Motor Show

Suudi Uluslararası Motor Show Orta Doğu’nun en başarılı otomobil fuarı, farklı deneyimler yaşatmak için seni çağırıyor. Geç kalmadan hemen etkinliğe bir bilet ayırt!

 

Haydi, atla! Herkesin hayallerini süsleyen o otomobillerden daha iyisine binip kısa bir test sürüşüne çıkıyoruz.

Belki de gelecekte otomobillerde yaygınca kullanılacak ama günümüzde yeni keşfedilmiş teknolojileri gördüğünde büyüleneceksin. Mükemmel tasarımlarıyla ağzını açık bırakabilecek araçlardan bahsetmiyoruz bile.

Orta Doğu’nun en büyük otomobil ihracatçısı konumunda olan Suudi Arabistan’ın Cidde şehrinde düzenlenen bu fuar, karnaval gibi renkli geçen bir ortamı size sunuyor. Jeddah Center’da düzenlenen ve bu yıl 40.. kez düzenlenen Suudi Uluslararası Motor Show, dünyaca ünlü pek çok markanın katılımıyla gerçekleştiriliyor.

Suudi Uluslararası Motor Show ile ilgili her şey www.sims-arabia.com adresinde.

Etkinlik Nerede?

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.