Cidde Uçak Bileti 17 Aralık - 21 Aralık

Suudi Uluslararası Motor Show

Orta Doğu’nun en başarılı otomobil fuarı, farklı deneyimler yaşatmak için sizi çağırıyor.

Haydi, atlayın! Herkesin hayallerini süsleyen o otomobillerden daha iyisine binip kısa bir test sürüşüne çıkacaksınız. Belki de gelecekte otomobillerde yaygınca kullanılacak ama günümüzde yeni keşfedilmiş teknolojileri gördüğünüzde büyüleneceksiniz. Mükemmel tasarımlarıyla ağzınızı açık bırakabilecek araçlardan bahsetmiyoruz bile. Orta Doğu’nun en büyük otomobil ihracatçısı konumunda olan Suudi Arabistan’ın Cidde şehrinde düzenlenen bu fuar, karnaval gibi renkli geçen bir ortamı size sunuyor. Jeddah Center’da düzenlenen ve bu yıl 39. kez düzenlenen Suudi Uluslararası Motor Show, dünyaca ünlü pek çok markanın katılımıyla gerçekleştiriliyor.

Suudi Uluslararası Motor Show ile ilgili her şey www.sims-arabia.com adresinde.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.