Budapeşte Uçak Bileti 9 Ağustos - 16 Ağustos

Sziget Festivali

Ünü dünyaya yayılmış Sziget Festivali’nde sınırsız eğlence sizi bekliyor.

Bir festivalden beklentiniz nedir bilmiyoruz ama Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenen efsanevi festival Sziget’in bütün beklentilerinizi karşılayacağından eminiz. Festivalin düzenlendiği Tuna Nehri üzerinde bulunan Eski Buda Adası bile yeşillik alanlarıyla size kendine çekecekken bir de bu atmosfere sınırsız müzik ve eğlenceyi ekleyin. İşte, Sziget Festival’de sizi bekleyen bu! Anlayacağınız, festivalin “Avrupa’nın En İyi 5 Festivali” arasında gösterilmesi boşuna değil. Festival boyunca düzenlenen 1500’den fazla etkinliğin içinde yer alan konserler, tiyatrolar, akrobatik ve müzikal gösterilerle kalbinizden arsa alacak Sziget Festival’de gerçekleştirilen Renk, Baloncuk ve Çamur Partileri ise kesinlikle katılmanız gereken etkinlikler arasında. Dünyaca ünlü sanatçıları izleme fırsatının yanında daha önce hiç karşılaşmadığınız grupları da keşfetme imkanı veren festivaldeki yemek alanlarında ise her mutfaktan bir stant görmeniz mümkün. Sziget Festivali’nden ayrılırken kendinizi çok sevdiğiniz ve hiç bitmesini istemediğiniz bir filmin kahramanı gibi hissedecek ve festival alanından ayrılırken bir hayli hüzünleneceksiniz bizden söylemesi.
Sziget Festival hakkında her şey www.szigetfestival.com adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.