• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Budapeşte Uçak Bileti 7 Ağustos - 13 Ağustos

Sziget Festivali

Sziget Festivali Ünü dünyaya yayılmış Sziget Festivali’nde sınırsız eğlence sizi bekliyor.

Bir festivalden beklentiniz nedir bilmiyoruz ama Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenen efsanevi festival Sziget’in bütün beklentilerinizi karşılayacağından eminiz. Festivalin düzenlendiği Tuna Nehri üzerinde bulunan Eski Buda Adası bile yeşillik alanlarıyla size kendine çekecekken bir de bu atmosfere sınırsız müzik ve eğlenceyi ekleyin. İşte, Sziget Festival’de sizi bekleyen bu! Anlayacağınız, festivalin “Avrupa’nın En İyi 5 Festivali” arasında gösterilmesi boşuna değil. Festival boyunca düzenlenen 1500’den fazla etkinliğin içinde yer alan konserler, tiyatrolar, akrobatik ve müzikal gösterilerle kalbinizden arsa alacak Sziget Festival’de gerçekleştirilen Renk, Baloncuk ve Çamur Partileri ise kesinlikle katılmanız gereken etkinlikler arasında. Dünyaca ünlü sanatçıları izleme fırsatının yanında daha önce hiç karşılaşmadığınız grupları da keşfetme imkanı veren festivaldeki yemek alanlarında ise her mutfaktan bir stant görmeniz mümkün. Sziget Festivali’nden ayrılırken kendinizi çok sevdiğiniz ve hiç bitmesini istemediğiniz bir filmin kahramanı gibi hissedecek ve festival alanından ayrılırken bir hayli hüzünleneceksiniz bizden söylemesi.
Sziget Festival hakkında her şey www.szigetfestival.com adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.