Tahran Uçak Bileti 27 Kasım - 1 Aralık

Tahran Auto Show

Hayali kurulan tüm araçlar Tahran Auto Show’da yerini alıyor.

Araba da motosiklet de bir tutku... Haydi, bu tutkuyu hem körüklemek hem de görecekleriniz karşısında özlem gidermek için Tahran’a doğru yola çıkın! İlki Şubat 2017’de düzenlenen Tahran Auto Show, yepyeni bir etkinlik olabilir ama bu, ilk yılında yüz binlerce ziyaretçi çektiği gerçeğine gölge düşüremiyor. Japonya’dan Hindistan’a, Fransa’dan Birleşik Arap Emirlikleri’ne pek çok ülkeden katılımcının yer aldığı Tahran Auto Show, şimdiden geniş bir coğrafyada adından söz ettirmeye başlayan bir etkinlik. Ayrıca Shahr-e-Aftab Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlik kapsamında deneme sürüşleri yapabiliyor ve araçları daha yakından tanıma fırsatı da yakalayabiliyorsunuz.

Bugünün ve yarının otomobil ve motosikletleriyle bir araya geleceğiniz, belki de size yepyeni iş birliklerinin kapısını açacak Tahran Auto Show hakkında detaylar www.tehranautoshow.ir’de.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.