• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Tahran Uçak Bileti 19 Mayıs - 24 Mayıs

Tahran Auto Show

Tahran Auto Show Hayali kurulan tüm araçlar Tahran Auto Show’da yerini alıyor.

Araba da motosiklet de bir tutku... Haydi, bu tutkuyu hem körüklemek hem de görecekleriniz karşısında özlem gidermek için Tahran’a doğru yola çıkın! İlki Şubat 2017’de düzenlenen Tahran Auto Show, yepyeni bir etkinlik olabilir ama bu, ilk yılında yüz binlerce ziyaretçi çektiği gerçeğine gölge düşüremiyor. Japonya’dan Hindistan’a, Fransa’dan Birleşik Arap Emirlikleri’ne pek çok ülkeden katılımcının yer aldığı Tahran Auto Show, şimdiden geniş bir coğrafyada adından söz ettirmeye başlayan bir etkinlik. Ayrıca Shahr-e-Aftab Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlik kapsamında deneme sürüşleri yapabiliyor ve araçları daha yakından tanıma fırsatı da yakalayabiliyorsunuz.

Bugünün ve yarının otomobil ve motosikletleriyle bir araya geleceğiniz, belki de size yepyeni iş birliklerinin kapısını açacak Tahran Auto Show hakkında detaylar www.tehranautoshow.ir’de.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.